Pomysł na drewniane szafy w nowoczesnym korytarzu

Nazwa projektu

Projekt mieszkania na osiedlu Wiślane Tarasy

Kategoria

projekty wnętrz mieszkań i domów jednorodzinnych

Projekt został opracowany przez spółkę jmsSTUDIO s.c. Magdalena Kidoń Michał Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Projekt mieszkania na osiedlu Wiślane Tarasy to innowacyjny projekt, który wyróżnia się na tle innych. W korytarzu zastosowano nowoczesne rozwiązania, które w połączeniu z drewnem tekowym tworzą ciepły i przytulny klimat. Szafy wykonane z drewna są nie tylko bardzo funkcjonalne, ale również stanowią piękną dekorację. Oświetlenie sufitowe podkreśla piękno drewna, tworząc przytulny i elegancki klimat. Dodatkowo, kolor szary doskonale współgra z odcieniem drewna, tworząc niepowtarzalny efekt.

Pozostałe zdjęcia: Projekt mieszkania w stylu nowoczesnym pomysl na nowoczesne mieszkanie Farba ceramiczna we wnętrzu Pomysł na zastosowanie farby ceramicznej Designerskie lampy w mieszkaniu Pomysł na nowoczesne lampy w mieszkaniu Ceglana ściana we wnętrzu Pomysł na cegłę we wnętrzu Pomysł na wnętrze z rzutnikiem i ekranem Ciekawy pomysł na oświetlenie sufitowe Pomysł na drewniane szafy w nowoczesnym korytarzu Pomysł na łóżko z tapicerowanym zagłówkiem Pomysł na łazienkę z grafiką Pomysł na ciekawe akcesoria łazienkowe nowoczesny uchwyt na papier toaletowy

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoń Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty