Detal wykończenia lady baru i recepcji w hotelu

Nazwa projektu

Hotel Młyn Jacka k/Wadowic - Wnętrza przestrzeni wspólnych

Kategoria

projekty wnêtrz hoteli

Projekt został opracowany przez zespół jmsSTUDIOs.c Magdalena Kidoñ Michal Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Hotel Młyn Jacka k/Wadowic to wyjątkowy projekt, który został zrealizowany w ramach modernizacji istniejącego obiektu hotelowego. Prace obejmowały zmianę wystroju wnętrz przestrzeni wspólnych. Zdjęcie przedstawia detal wykończenia lady baru i recepcji. Użyte materiały i kolorystyka odzwierciedlają charakter hotelu i tworzą przyjemną atmosferę.

Projekt został zrealizowany przy wykorzystaniu nowoczesnych technik wykończenia i aranżacji wnętrz. Przestrzeń została zaprojektowana w taki sposób, aby wykorzystać naturalne światło i wyeksponować wyjątkowe detale.

Hotel Młyn Jacka k/Wadowic to wyjątkowy projekt, który został zrealizowany z najwyższą precyzją i dbałością o szczegóły. Wykorzystano tu najlepsze materiały i techniki, aby stworzyć przytulną i wyjątkową przestrzeń. To idealne miejsce dla gości, którzy szukają komfortu i luksusu.

Pozostałe zdjęcia: Zdjęcie recepcji w hotelu czterogwiazdkowym Zdjęcie lobby baru oraz recepcji w Hotelu Młyn Jacka Zdjęcie baru w strefie holu wejściowego w hotelu czterogwiazdkowym Detal wykończenia lady baru i recepcji w hotelu Zdjęcie sufitu drewnianego w recepcji w Hotelu Młyn Jacka Konstrukcja nośna stalowa sufitu w hotelu Dekoracje w holu głównym w Hotelu Młyn Jacka Zdjęcie klatki schodowej w hotelu czterogwiazdkowym Zdjęcie balustrady w hotelowej klatce schodowej Zdjęcie hotelowego korytarza w Hotelu Młyn Jacka Hotelowe foyer z dekoracyjnym sufitem i częścią wypoczynkową Dekoracje w hotelowym foyer i korytarzu Niewielka hotelowa sala konferencyjna Hotelowa restauracja zaprojektowana w piwnicy budynku Dekoracyjna ściana betonowa w hotelowej restuaracji Kamienne słupy w hotelowej restuaracji w piwnicy budynku

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty