Pomysł na wysoką zabudowę kuchenną sposób wykorzystania kuchni

Nazwa projektu

Wnętrza domu jednorodzinnego projekt wnętrz mieszkalnych

Kategoria

projekty wnętrz mieszkań i domów jednorodzinnych

Jeśli szukasz sposobu na zagospodarowanie przestrzeni w Twojej kuchni, to nasz projekt wnętrz mieszkalnych jest dla Ciebie! Zaprojektowaliśmy wysoką zabudowę meblową, która stanowi pojemną i praktyczną przestrzeń meblową. Wysuwane cargo po lewej stronie, piekarnik wraz z kuchenką mikrofalową w centralnej części oraz lodówka po prawej stronie tworzą symetryczny podział mebli, który sprawia wrażenie przemyślanej i nowoczesnej formy. Zastosowaliśmy lakierowane fronty meblowe z podcięciem zamiast uchwytów, co dodaje całości elegancji.

Projektując wnętrza domu jednorodzinnego, zwracaliśmy szczególną uwagę na funkcjonalność i wygodę użytkowania. Wysoka zabudowa meblowa zapewnia dużo miejsca do przechowywania, a jednocześnie pozwala na wygodne i szybkie przygotowywanie posiłków. Dodatkowo, kuchnia została wyposażona w nowoczesne sprzęty AGD, które wpływają na wygodę i komfort użytkowania.

Jeśli szukasz innowacyjnego i praktycznego sposobu na zagospodarowanie przestrzeni w Twojej kuchni, to nasz projekt wnętrz mieszkalnych jest dla Ciebie! Zaprojektowaliśmy wysoką zabudowę meblową, która stanowi pojemną i praktyczną przestrzeń meblową, a także zapewnia wygodę i komfort użytkowania. Zapraszamy do zapoznania się z naszym projektem!

Pozostałe zdjęcia: Nowoczesna biała kuchnia z zielonym szkłem na ścianie Pomysł na wysoką zabudowę kuchenną sposób wykorzystania kuchni Nowoczesna i przytulna jadalnia ciekawe oświetlenie nad stołem Pomysł na nowoczesną jadalnię w kolorach szaro beżowych Połączenie kuchni z jadalnią pomysł na otwartą kuchnię Nowoczesny salon z kominkiem w kolorach szaro beżowych Pomysł na nowoczesne oświetlenie nad stołem w jadalni Pomysł na zabudowę gabinetu w domu jednorodzinnym Pomysł na nowoczesne oświetlenie ścienne

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoń Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty