Pomysł na sypialnię dla dziecka na poddaszu

Nazwa projektu

Ciekawy projekt aranżacji wnętrz z betonem architektonicznym

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Ciekawy projekt aranżacji wnętrz z betonem architektonicznym to idealny pomysł na stworzenie wyjątkowej przestrzeni. Beton architektoniczny to materiał, który pozwala na stworzenie wyjątkowych wnętrz, dzięki swojej niepowtarzalnej fakturze. W projekcie pokazanym na zdjęciu Pomysł na sypialnię dla dziecka na poddaszu architekt wykorzystał beton architektoniczny do stworzenia unikalnej sypialni.

Sypialnia na poddaszu wymaga rozważnego podejścia do projektowania. Pod skosem umieściłam zabudowę meblową z szufladami, które nie wymagają nadmiernego zbliżania się w niska przestrzeń. Sypialnia przeznaczona jest dla dziecka stąd pomysł aby zamiast tradycyjnego fotela zastosować poduszki luźno rzucone na podłogę, na których dziecko może swobodnie usiąść i kreować swoją przestrzeń.

Na ścianie zastosowałam geometryczną tapetę, drukowaną na zamówienie, która wprowadza do wnętrza świeżość i energię. Powyżej znajdują się kinkiety oświetlające strefę do zabawy. Całość tworzy przytulną atmosferę, w której dziecko może swobodnie się rozwijać.

Pozostałe zdjęcia: Wnętrze z betonem architektonicznym na ścianie i kolorowym dywanem Projekt jadalni połączonej z kuchnią i salonem Pomysł na oświetlenie nad stołem Pomysł na barek w kuchni Stół barowy we wnętrzu Pomysł na zabudowę piekarnika w kuchni Pomysł na wysoką zabudowę kuchenną Pomysł na ukryte drzwi do spiżarki Kuchnia w kolorach biało szarych Pomysł na białą kuchnię z betonem architektonicznym Pomysł na wnętrze salonu z wykorzystaniem betonu architektonicznego Wnętrze z pianinem Wkomponowanie pianina we wnętrzu salonu Pomysł na zabudowę kominka Pomysł na bibliotekę w salonie Aranżacja salonu na poddaszu w domu jednorodzinnym Ciekawy pomysł na aranżację poddasza Regał na książki na poddaszu Regał na książki umieszczony pod skosami Wnętrze w stylu loft Pomysł na pokój na poddaszu Pomysł na ścianę ze zdjęciami Domowe biuro na poddaszu Pomysł na biurko wolnostojące Domowe biuro w domu Wolnostojące biurko na poddaszu Pomysł na sypialnię młodzieżową na poddaszu Pomysł na pokój dziewczynki na poddaszu Sypialnia dla dziecka na poddaszu Łóżko ustawione pod skosem Pomysł na sypialnię dla dziecka na poddaszu

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty