Sufit podwieszany w niewielkim mieszkaniu

Nazwa projektu

Wnętrza mieszkania dwupokojowego pod wynajem w Krakowie

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Jeśli szukasz wyjątkowego wnętrza mieszkania dwupokojowego w Krakowie, to mamy idealne rozwiązanie dla Ciebie! Nasz projekt został zaprojektowany z myślą o wynajmie, aby zapewnić wygodę i komfort lokatorom. W salonie o szerokości zaledwie 2,60 cm zastosowaliśmy płaszczyzny odbijające, aby optycznie powiększyć pomieszczenie. Meble wykonano z plyty lakierowanej na połysk, a lustro klejone na ścianę przy oknie dodatkowo powoduje, że pomieszczenie jest optycznie szersze.

Łącząc funkcjonalność z estetyką, wykorzystaliśmy najnowocześniejsze technologie, aby stworzyć wyjątkowe wnętrze. Wszystkie materiały użyte do wykonania tego projektu są trwałe i wytrzymałe, dzięki czemu lokatorzy będą mogli cieszyć się pięknym wystrojem przez długi czas.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym projektem Wnętrza mieszkania dwupokojowego pod wynajem w Krakowie i obejrzenia zdjęcia Sufit podwieszany w niewielkim mieszkaniu. Jesteśmy przekonani, że nasz projekt spełni Twoje oczekiwania i stanie się wyjątkowym miejscem do życia dla lokatorów.

Pozostałe zdjęcia: Aneks kuchenny w komfortowym mieszkaniu pod wynajem Stół jadalniany połączony z blatem kuchennym Drzwi przesuwne w niewielkim mieszkaniu Duże lustro we wnętrzu niewielkiego mieszkania Mieszkanie dwupokojowe z aneksem kuchennym Biała lakierowana zabudowa telewizora wykonana z płyty meblowej Jak optycznie powiększyć niewielką przestrzeń w mieszkaniu Sufit podwieszany w niewielkim mieszkaniu Ciemny blat kuchenny we wnętrzu nowoczesnego mieszkania Łazienka z dużym lustrem i szafką nad umywalką Wnęka na prysznic w niewielkiej łazience Pomysł na zastosowanie luster w niewielkiej łazience w mieszkaniu Szafa wnękowa na zabudowaną pralkę w niewielkiej łazience Płytki dekoracyjne gresowe na podłodze w łazience Łóżko tapicerowane w sypialni w mieszkaniu inwestycyjnym Szafa wnękowa w sypialni z frontem lakierowanym na wysoki połysk Połączenie sypialni z salonem z aneksem kuchennym

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty