Pomysł na przedpokój wejściowy z szafą wnękową pomysł na szafe wnękową

Nazwa projektu

Realizacja wnętrz luksusowego mieszkania w Krakowie

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Projekt został opracowany przez zespół jmsSTUDIOs.c Magdalena Kidoñ Michal Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Jeśli szukasz wyjątkowego projektu luksusowego mieszkania, to nasza realizacja wnętrz w Krakowie jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Przedstawiamy szafę wnękową, która została zaprojektowana w wąskim przedpokoju wykończonym w jasnych beżowych kolorach. Szafa wnękowa została wykonana zgodnie z oczekiwaniami klienta i wyposażona w wieszaki ubraniowe w postaci pionowych listewek. Jest to idealne rozwiązanie do przechowywania ubrań i innych przedmiotów, które chcesz mieć pod ręką.

Nasz zespół architektów wnętrz zapewnia profesjonalną usługę projektowania i wykonawstwa wnętrz. Naszym celem jest stworzenie luksusowego mieszkania, które będzie spełniać wszystkie Twoje oczekiwania. Pracujemy zgodnie z Twoim budżetem i wymaganiami, aby stworzyć wyjątkowe miejsce, w którym będziesz się dobrze czuć.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszych projektów, zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i skontaktowania się z naszym zespołem. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i pomożemy Ci zrealizować swój wymarzony projekt.

Pozostałe zdjęcia: Pomysł na zabudowę telewizora w luksusowym mieszkaniu Pomysł na ścianę z telewizorem Pomysł na sufit podwieszany Pomysł na oświetlenie salonu oraz pomysł na sufit podwieszany w salonie Pomysł na połączenie salonu z otwartą luksusową kuchnią Pomysł na niewielką kuchnie w luksusowym wnętrzu salonu Pomysł na oświetlenie w salonie pomysłowa lampa stojąca Pomysł na oryginalne oświetlenie salonu oświetlenie sciany z telewizorem Pomysł na domowe biuro w eleganckim mieszkaniu Aranżacja wnętrza luksusowej sypialni  pomysł na sufit podwieszany w sypialni Pomysł na dekorację ścienną w sypialni Pomysł na przedpokój wejściowy z szafą wnękową pomysł na szafe wnękową Pomysł na trudną łazienkę pomysł na niewielką łazienkę Pomysł na łazienkę wykończoną mozaiką pomysł na niewielką łazienkę

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty