Projekt łazienki z różowym dodatkiem ciekawa grafika w małej łazience

Nazwa projektu

Projekt apartamentu pokazowego dla krakowskiego dewelopera

Kategoria

projekty wnętrz mieszkań i domów jednorodzinnych

Projekt został opracowany przez spółkę jmsSTUDIO s.c. Magdalena Kidoń Michał Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Jako architekt miałem zaszczyt wykonać projekt apartamentu pokazowego dla krakowskiego dewelopera. Szczególnie ciekawym elementem projektu jest łazienka, w której zastosowano różowe akcenty i biało-jasnoszare tło. Efekt wizualny jest bardzo czytelny i przyjemny dla oka. Do tego, aby uzyskać unikalny charakter wnętrza, zastosowano fototapetę, która wprowadziła do łazienki świeżość. Projekt łazienki z różowym dodatkiem to ciekawa grafika w małym wnętrzu, która zachwyci każdego odwiedzającego.

Kiedy wchodzimy do łazienki, jesteśmy zaskoczeni jej wyglądem. Różowe akcenty i jasne tło tworzą piękny kontrast, który wygląda zjawiskowo. Fototapeta dodaje wnętrzu niepowtarzalny charakter i wprowadza do niego świeżość. Projekt łazienki z różowym dodatkiem to ciekawa grafika w małym wnętrzu, która zachwyci każdego odwiedzającego.

Łazienka jest jednym z najważniejszych elementów wystroju wnętrz. Dlatego też, projektując łazienkę, staraliśmy się stworzyć wyjątkowe wnętrze, które będzie zachwycać każdego odwiedzającego. Udało nam się to osiągnąć dzięki zastosowaniu różowych akcentów i biało-jasnoszarego tła. Fototapeta wprowadziła do wnętrza unikalny charakter i świeżość. Projekt łazienki z różowym dodatkiem to ciekawa grafika w małym wnętrzu, która zachwyci każdego odwiedzającego.

Pozostałe zdjęcia: Pomysł na aranżację wnętrz pokoju z łazienką, łazienka połączona z sypialnią Ściana z kamienia naturalnego w jadalni Pomysł na dekorację ścian w sypialni Salon z drewnianymi żaluzjami i panelami podłogowymi Pomysł na kącik jadalniany w kuchni w drewnie Projekt łazienki z różowym dodatkiem ciekawa grafika w małej łazience Aranżacja biblioteki w przedpokoju wnętrza małego mieszkania Pomysł na oryginalny pokój dziecięcy w kolorach zieleni ciekawa tapeta we wnętrzu Projekt tarasu w bloku pomysł na meble ogrodowe na tarasie Projekt oświetlenia nowoczesnego tarasu w bloku

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoń Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty