Projekt ściany dekoracyjnej na korytarzu

Nazwa projektu

Projekt luksusowego biura w czerni i bieli

Kategoria

projekty wnętrz biur, gabinetów, kancelarii

Projekt został opracowany przez spółkę jmsSTUDIO s.c. Magdalena Kidoń Michał Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Oferujemy Państwu luksusowy projekt biura, w którym czerni i bieli tworzą harmonijną całość. Ściana dekoracyjna na korytarzu została zaprojektowana zgodnie z najnowszymi trendami. Wykorzystaliśmy ortogonalnie pocięte lustro, które optycznie powiększa wnętrze i nadaje mu metafizyczny charakter. Projekt luksusowego biura w czerni i bieli to wyjątkowe połączenie funkcjonalności i estetyki.

Zrealizowaliśmy projekt ściany dekoracyjnej na korytarzu z wykorzystaniem najlepszych materiałów i wykończeń. Użyliśmy wysokiej jakości materiałów, takich jak oryginalne lustro, które zostało pocięte ortogonalnie. To rozwiązanie optycznie powiększa wnętrze i nadaje mu metafizyczny charakter.

Nasz projekt luksusowego biura w czerni i bieli to wyjątkowe połączenie funkcjonalności i estetyki. Wykorzystujemy wysokiej jakości materiały i wykończenia, aby stworzyć harmonijną całość. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i zapoznania się z naszymi projektami.

Pozostałe zdjęcia: Wystrój nowoczesnego gabinetu Projekt luksusowego biura Aranżacja wnętrza biurowego w czerni i bieli Projekt biura z wyrazistą tapetą Projekt korytarza w biurowcu Pomysł na ścianę dekoracyjną na korytarzu Projekt ściany dekoracyjnej na korytarzu Aranżacja korytarza w biurowcu

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoń Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty