Aranżacja wnętrz małej łazienki ze skosami

Nazwa projektu

Projekt aranżacji wnętrza poddasza w domu jednorodzinnym

Kategoria

projekty wnętrz mieszkań i domów jednorodzinnych

Zaprojektowana przeze mnie aranżacja wnętrza poddasza w domu jednorodzinnym to połączenie elegancji i funkcjonalności. Przyjęty styl oparty jest na mocnych kontrastach i zastosowaniu czarno-białej kolorystyki. Ściany boczne obłożone zostały płytkami dekoracyjnymi w kolorze białym z mocną, mozaikową fakturą. Ściana frontowa i sufit skośny obłożone zostały białym lakobelem, mocno skontrastowane z czarną zabudową geberitu i czarną posadzką. Wszystkie elementy zostały starannie dobrane i zaprojektowane tak, aby zapewnić wygodę użytkowania i maksymalne wykorzystanie przestrzeni.

W projekcie zastosowano wiele ciekawych rozwiązań. W małej łazience znajduje się zabudowana wanna z funkcją hydromasażu, budzik z systemem nawadniania oraz szafka umywalkowa z dodatkowymi szufladami. Wszystkie elementy zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić wygodę użytkowania i maksymalne wykorzystanie przestrzeni.

Projekt aranżacji wnętrza poddasza w domu jednorodzinnym to połączenie elegancji, funkcjonalności i nowoczesnych technologii. Zapraszam do zapoznania się z moim projektem i do skorzystania z moich usług.

Pozostałe zdjęcia: Projekt pokoju dziennego ze skosem na poddaszu Pomysł na pokój dzienny ze skosem Pomysł na zagospodarowanie ściany z telewizorem Aranżacja wnętrz salonu ze skosem Pomysł na schody ażurowe Pomysy na ściany w przedpokoju Nowoczesne kuchnie ze skosami na poddaszu Kuchnia na poddaszu z wyspą czarny blat w kuchni Projekt aranżacji wnętrz sypialni ze skosem Aranżacja ściany z telewizorem w sypialni Pomysł na pokój dla nastolatek na poddaszu Pomysł na pokój na poddaszu dla dziecka Aranżacja wnętrza łazienki na poddaszu z wanną Projekt małej łazienki na poddaszu Aranżacja wnętrz małej łazienki ze skosami Projekt aranżacji wnętrz łazienki z drewnem Projekt klatki schodowej przy wyjściu na poddasze

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoń Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty