Nowoczesny korytarz w domu jednorodzinnym

Nazwa projektu

Nowoczesne wnętrza domu z industrialnymi akcentami

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Czy szukasz projektu, który połączy nowoczesne wnętrza z industrialnymi akcentami? Ten projekt jest idealnym rozwiązaniem! Korytarz w domu jednorodzinnym został zaprojektowany zgodnie z najnowszymi trendami. Pionowe kolumny światła ukryte między drewnianymi lamelami tworzą ciekawy efekt światłocienia na suficie. Czarne, minimalistyczne drzwi bezprzylgowe kontrastują z jasną połacią sufitu i ciepłym drewnem. Ten projekt jest idealnym połączeniem nowoczesnych i industrialnych elementów, które tworzą jedną harmonijną całość.

Dzięki wykorzystaniu naturalnych materiałów, takich jak drewno i kamień, wnętrze zyskuje przytulny i ciepły charakter. Światło wprowadza do wnętrza niezwykły klimat, a kontrastujące z nim czarne drzwi dodają mu nowoczesnego wyglądu. Wszystkie elementy zostały zaprojektowane z myślą o stworzeniu jednego spójnego stylu.

Jeśli szukasz projektu, który połączy nowoczesne wnętrza z industrialnymi akcentami, to jest to idealny projekt dla Ciebie. Został on zaprojektowany zgodnie z najnowszymi trendami, z wykorzystaniem naturalnych materiałów i światła, aby stworzyć harmonijną całość. Ten projekt z pewnością przyciągnie uwagę odwiedzających i będzie wyglądał pięknie w każdym wnętrzu.

Pozostałe zdjęcia: Nowoczesna kuchnia z ceglanym akcentem Nowoczesna kuchnia z cegłą na ścianach Cegła ręcznie formowana we wnętrzu kuchni Jadalnia w industrialnym stylu Strefa dzienna w stylu loft Panele dekoracyjne na ścianie Industrialna klatka schodowa w domu jednorodzinnym Oświetlenie dekoracyjne klatki schodowej Dębowe schody w domu jednorodzinnym Klatka schodowa z ceglanym akcentem Podświetlenie ceglanej ściany na klatce schodowej Oświetlenie nastrojowe led w profilu z osłonką mleczną Nowoczesna łazienka z drewnianymi akcentami Nowoczesna łazienka z wanną Łazienka z wanną w odcieniach szarości Nowoczesna sypialnia w odcieniach szarości Nowoczesna sypialnia w domu jednorodzinnym Sypialnia z drewnem w odcieniach szarości Wiszący regał w nowoczesnej sypialni Nowoczesny korytarz w domu jednorodzinnym Nowoczesny hol wejściowy w domu jednorodzinnym Nowoczesny hol wejściowy z drewnianymi lamelami

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty