Farba ceramiczna we wnętrzu Pomysł na zastosowanie farby ceramicznej

Nazwa projektu

Projekt mieszkania na osiedlu Wiślane Tarasy

Kategoria

projekty wnętrz mieszkań i domów jednorodzinnych

Projekt został opracowany przez spółkę jmsSTUDIO s.c. Magdalena Kidoń Michał Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Projekt mieszkania na osiedlu Wiślane Tarasy to idealne połączenie funkcjonalności i wyjątkowego stylu. Wnętrze zostało zaprojektowane z myślą o wygodzie i komforcie mieszkańców. Oryginalnym rozwiązaniem jest zastosowanie farby ceramicznej we wnętrzu, która nadaje mu niepowtarzalny charakter. Farba ceramiczna w połączeniu z drewnem i kamieniem tworzy wyjątkową aranżację, która jest idealnym miejscem do relaksu i wypoczynku. Część kuchenna oddziela od salonu część jadalniana - blat z wygodnymi hokerami, które tworzą przytulną atmosferę. Projekt mieszkania na osiedlu Wiślane Tarasy to idealny wybór dla osób szukających wyjątkowego stylu i wygody.

Pozostałe zdjęcia: Projekt mieszkania w stylu nowoczesnym pomysl na nowoczesne mieszkanie Farba ceramiczna we wnętrzu Pomysł na zastosowanie farby ceramicznej Designerskie lampy w mieszkaniu Pomysł na nowoczesne lampy w mieszkaniu Ceglana ściana we wnętrzu Pomysł na cegłę we wnętrzu Pomysł na wnętrze z rzutnikiem i ekranem Ciekawy pomysł na oświetlenie sufitowe Pomysł na drewniane szafy w nowoczesnym korytarzu Pomysł na łóżko z tapicerowanym zagłówkiem Pomysł na łazienkę z grafiką Pomysł na ciekawe akcesoria łazienkowe nowoczesny uchwyt na papier toaletowy

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoń Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty