Nowoczesny korytarz w eksluzywnym apartamencie Ciemna podłoga drewniana

Nazwa projektu

Projekt nowoczesnego ekskluzywnego mieszkania w Krakowie

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Nowoczesny ekskluzywny apartament w Krakowie to wyjątkowe miejsce, które zachwyci każdego. Ciemna podłoga wykonana z drewna wenge, ściana wykonana na zamówienie z tego samego materiału oraz drewniana rama wokół kuchni tworzą piękną i spójną całość. Wnętrze jest przestronne i jasne, a kolor drewna wenge nadaje mu luksusu i elegancji. Nowoczesny korytarz w eksluzywnym apartamencie w Krakowie to idealne miejsce dla osób ceniących sobie wysoki standard oraz wyjątkowe wnętrza.

Kuchnia wyposażona jest w najnowsze sprzęty AGD, co zapewnia wygodę i komfort gotowania. Drewniana ściana i podłoga wenge tworzą piękny detal we wnętrzu, który zachwyci każdego. Dodatkowo, w apartamencie znajduje się wygodna sypialnia, gdzie można odpocząć po całym dniu.

Jeśli szukasz nowoczesnego, ekskluzywnego mieszkania w Krakowie, to jest to idealne miejsce dla Ciebie. Kolor drewna wenge i dobrane poszczególne elementy tworzą spójną i przemyślaną całość. Z pewnością będziesz zachwycony wyjątkowym wnętrzem i wysokim standardem tego apartamentu.

Pozostałe zdjęcia: Eksluzywne wnętrze wykończone w wysokim standardzie Pomysł na nowoczesny salon w eleganckim apartamencie Pomysł na luksusowy salon w apartamencie w Krakowie Luksusowe dodatki w nowoczesnym salonie Pomysł na nowoczesny aneks kuchenny w apartamencie w Krakowie Nowoczesny aneks kuchenny Kuchnia lakierowana na wysoki połysk Ciekawy pomysł na aranżację aneksu kuchennego Biały aneks kuchenny Nowoczesny korytarz w eksluzywnym apartamencie Ciemna podłoga drewniana Pomysł na nowoczesny hol wejściowy w nowoczesnym mieszkaniu Nowoczesna łazienka z grafiką na ścianie Szare płytki w łazience Pomysł na duże lustro nad umywalką Obraz w łazience Pomysł na obraz w nowoczesnej łazience Eksluzywna łazienka z grafiką Pomysł na elegancki gabinet w apartamencie Pomysł na nowoczesny stolik kawowy Biały stolik kawowy Pomysł na dekorację mebli w gabinecie Dekoracja na meblach w pokoju Wykończenie ścian w toalety Pomysł na wykończenie WC Nowoczesne wykończenie niewielkiej toalety Pomysł na WC Wykończenie luksusowej sypialni Pomysł na nowoczesny zagłowek łóżka Pomysł na białą sypialnie  Sypialnia z grafiką nad łóżkiem Nowoczesne wykończenie pokoju mlodzieżowego w apartamencie Nowoczesny pokój gościnny Aranżacja wnętrz pokoju gościnnego Wykończenie wnętrz nowoczesnego pokoju gościnnego

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty