Luksusowa łazienka w mieszkaniu na wynajem

Nazwa projektu

Projekt wnętrz mieszkania na wynajem w Krakowie

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Projekt wnętrz mieszkania na wynajem w Krakowie to luksusowa łazienka wykończona na wysoki standard. Przestrzeń została wykończona drewnianą płytą meblową, a nad zabudową geberitu została ukryta szafka na podręczne przedmioty łazienkowe. Nowoczesne oświetlenie sufitu wykonane na zamówienie dodaje wnętrzu elegancji i stylu. Dodatkowo, wybór materiałów wysokiej jakości zapewnia trwałość i wytrzymałość wykończenia.

Projekt wnętrz mieszkania na wynajem w Krakowie to luksusowa łazienka wykończona na wysoki standard. Przestrzeń została wykończona drewnianą płytą meblową, a nad zabudową geberitu została ukryta szafka na podręczne przedmioty łazienkowe. Nowoczesne oświetlenie sufitu wykonane na zamówienie zapewnia wyjątkowy charakter wnętrza. Wybór materiałów wysokiej jakości zapewnia trwałość i wytrzymałość wykończenia.

Projekt wnętrz mieszkania na wynajem w Krakowie to luksusowa łazienka zaprojektowana z myślą o wygodzie i komforcie. Przestrzeń została wykończona drewnianą płytą meblową, a nad zabudową geberitu została ukryta szafka na podręczne przedmioty łazienkowe. Nowoczesne oświetlenie sufitu wykonane na zamówienie zapewnia wyjątkowy charakter wnętrza. Wybór materiałów wysokiej jakości oraz starannie dobrane akcesoria zapewniają trwałość i wytrzymałość wykończenia.

Pozostałe zdjęcia: Zabudowa mebli w aneksie kuchennym połączonym z jadalnią Salon z jadalnią i aneksem kuchennym w mieszkaniu na wynajem Połączenie sofy ze stołem jadalnianym w mieszkaniu Aneks kuchenny w mieszkaniu na wynajem w Krakowie Ustawienie sofy w salonie połączonym z jadalnią Jadalnia w mieszkaniu z otwartym salonem Ściana z telewizorem wiszącym w otwartym salonie Salon z wiszącym telewizorem w mieszkaniu na wynajem Toaletka w sypialni dwuosobowej Projekt wnętrz sypialni dwuosobowej w mieszkaniu na wynajem Sypialnia dwuosobowa w mieszkaniu na wynajem Ściana tapicerowana za łóżkiem w sypialni dwuosobowej Sypialnia w standardzie pokoju hotelowego dwuosobowego Ściana z telewizorem wiszącym w sypialni dwuosobowej Projekt toaletki z dużym lustrem Nowoczesna łazienka z ciekawym oświetleniem Nowoczesna łazienka o wysokim standardzie wykończenia Ekskluzywna łazienka o wysokim standardzie wykończenia Luksusowa łazienka w mieszkaniu na wynajem

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty