Ekskluzywna łazienka w mieszkaniu na wynajem

Nazwa projektu

Projekt apartamentu na wynajem w Mennica Residence Warszawa

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Jeśli szukasz luksusowego mieszkania na wynajem w Warszawie, to Mennica Residence jest idealnym miejscem dla Ciebie. Nasz projekt apartamentu oferuje ekskluzywną łazienkę o wysokości 2,60cm, wykończoną materiałami o wyższym standardzie. Wysokie drzwi oraz zastosowane wyposażenie nadaje wnętrzu nowoczesnego wyglądu.

Jeśli szukasz czegoś wyjątkowego, to Mennica Residence jest idealnym miejscem. Wnętrza są zaprojektowane z dbałością o szczegóły, aby zapewnić wyjątkowy komfort i luksus. Wszystkie nasze apartamenty są wyposażone w najnowocześniejsze urządzenia i technologie, aby zapewnić doskonałe doświadczenie.

Jeśli szukasz luksusowego mieszkania na wynajem w Warszawie, to Mennica Residence jest idealnym miejscem dla Ciebie. Nasz projekt apartamentu oferuje ekskluzywne wnętrza, wyposażone w nowoczesne technologie, zapewniające wyjątkowy komfort i luksus. Przyjdź i przekonaj się sam!

Pozostałe zdjęcia: Projekt luksusowego apartamentu dla Klienta biznesowego Apartament na wynajem w luksusowym obiekcie Mennica Residence w Warszawie Projekt mieszkania z drzwiami przesuwnymi do sypialni Projekt nowoczesnej sypialni z tapicerowaną ścianą Miejsce do pracy w nowoczesnej sypialni Nowoczesna sypialnia w mieszkaniu na wynajem Ekskluzywna łazienka w mieszkaniu na wynajem Nowoczesna łazienka ze ścianami w kolorze drewna Wykończenie ścian w wejściu do mieszkania w nowoczesnym apartamencie Wieszak ubraniowy w korytarzu wejściowym w mieszkaniu

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty