Pomysł na białą sypialnie Sypialnia z grafiką nad łóżkiem

Nazwa projektu

Projekt nowoczesnego ekskluzywnego mieszkania w Krakowie

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Zaprojektowaliśmy ekskluzywne mieszkanie w Krakowie, które stanowi połączenie nowoczesnego stylu z komfortem. Sypialnia jest wykończona beżową tapetą i jasno beżowym dywanem z długim włosiem. Meble są wykonane z płyty meblowej lakierowanej na biało, a zagłówek łóżka ozdobiony jest grafiką biało-czarną. Po obu stronach łóżka zawieszono dwie lampy wiszące, które można sterować niezależnie. W pokoju znalazło się również miejsce na dużą szafę.

Ten projekt nowoczesnego mieszkania w Krakowie został zaprojektowany z myślą o komforcie i wygodzie jego mieszkańców. Wykończenie wnętrza zostało zaprojektowane w taki sposób, aby stworzyć przytulną atmosferę. Sypialnia została wykończona beżową tapetą i jasno beżowym dywanem z długim włosiem. Meble wykonane są z płyty meblowej lakierowanej na biało, a zagłówek łóżka ozdobiony jest grafiką biało-czarną.

Projekt nowoczesnego ekskluzywnego mieszkania w Krakowie to idealne miejsce dla osób szukających komfortu i wygody. Wykończenie wnętrza zostało zaprojektowane z myślą o stworzeniu przytulnej atmosfery. W sypialni znajdują się meble wykonane z płyty meblowej lakierowanej na biało, beżowa tapeta, jasno beżowy dywan z długim włosiem oraz zagłówek łóżka ozdobiony grafiką biało-czarną. Po obu stronach łóżka zawieszono dwie lampy wiszące, które można sterować niezależnie. W pokoju znalazło się również miejsce na dużą szafę.

Pozostałe zdjęcia: Eksluzywne wnętrze wykończone w wysokim standardzie Pomysł na nowoczesny salon w eleganckim apartamencie Pomysł na luksusowy salon w apartamencie w Krakowie Luksusowe dodatki w nowoczesnym salonie Pomysł na nowoczesny aneks kuchenny w apartamencie w Krakowie Nowoczesny aneks kuchenny Kuchnia lakierowana na wysoki połysk Ciekawy pomysł na aranżację aneksu kuchennego Biały aneks kuchenny Nowoczesny korytarz w eksluzywnym apartamencie Ciemna podłoga drewniana Pomysł na nowoczesny hol wejściowy w nowoczesnym mieszkaniu Nowoczesna łazienka z grafiką na ścianie Szare płytki w łazience Pomysł na duże lustro nad umywalką Obraz w łazience Pomysł na obraz w nowoczesnej łazience Eksluzywna łazienka z grafiką Pomysł na elegancki gabinet w apartamencie Pomysł na nowoczesny stolik kawowy Biały stolik kawowy Pomysł na dekorację mebli w gabinecie Dekoracja na meblach w pokoju Wykończenie ścian w toalety Pomysł na wykończenie WC Nowoczesne wykończenie niewielkiej toalety Pomysł na WC Wykończenie luksusowej sypialni Pomysł na nowoczesny zagłowek łóżka Pomysł na białą sypialnie  Sypialnia z grafiką nad łóżkiem Nowoczesne wykończenie pokoju mlodzieżowego w apartamencie Nowoczesny pokój gościnny Aranżacja wnętrz pokoju gościnnego Wykończenie wnętrz nowoczesnego pokoju gościnnego

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty