Pomysł na ścianę z telewizorem Pomysł na sufit podwieszany

Nazwa projektu

Realizacja wnętrz luksusowego mieszkania w Krakowie

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Projekt został opracowany przez zespół jmsSTUDIOs.c Magdalena Kidoñ Michal Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Realizacja wnętrza luksusowego mieszkania w Krakowie to projekt, który łączy w sobie tradycyjne i nowoczesne elementy. W centrum uwagi znajduje się mebel kryjący telewizor, który został obudowany sztukaterią gipsową nawiązującą do klasycznego kształtu kominka. Obok zabudowy znajdują się dwie stylowe lampy stojące o wyrazistej formie. Prostota wnętrza delikatnie została przełamana miękką linią mebli, takich jak stolik kawowy i biurko.

Sufit podwieszany został wykończony nowoczesnymi panelami z drewna lub sztukaterią gipsową. Ściana z telewizorem została wykończona elegancką tapetą w kolorze szarym, która współgra z pozostałymi elementami wnętrza. Dodatkowo, w celu uzyskania bardziej przytulnego i ciepłego wyglądu, zostały zastosowane dekoracyjne oświetlenie i dywany.

Projekt Realizacji wnętrza luksusowego mieszkania w Krakowie to idealne połączenie funkcjonalności, stylu i wygody. Łączy on tradycyjne elementy z nowoczesnymi, tworząc wyjątkowy i elegancki wystrój.

Pozostałe zdjęcia: Pomysł na zabudowę telewizora w luksusowym mieszkaniu Pomysł na ścianę z telewizorem Pomysł na sufit podwieszany Pomysł na oświetlenie salonu oraz pomysł na sufit podwieszany w salonie Pomysł na połączenie salonu z otwartą luksusową kuchnią Pomysł na niewielką kuchnie w luksusowym wnętrzu salonu Pomysł na oświetlenie w salonie pomysłowa lampa stojąca Pomysł na oryginalne oświetlenie salonu oświetlenie sciany z telewizorem Pomysł na domowe biuro w eleganckim mieszkaniu Aranżacja wnętrza luksusowej sypialni  pomysł na sufit podwieszany w sypialni Pomysł na dekorację ścienną w sypialni Pomysł na przedpokój wejściowy z szafą wnękową pomysł na szafe wnękową Pomysł na trudną łazienkę pomysł na niewielką łazienkę Pomysł na łazienkę wykończoną mozaiką pomysł na niewielką łazienkę

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty