Dekoracje w holu głównym w Hotelu Młyn Jacka

Nazwa projektu

Hotel Młyn Jacka k/Wadowic - Wnętrza przestrzeni wspólnych

Kategoria

projekty wnêtrz hoteli

Projekt został opracowany przez zespół jmsSTUDIOs.c Magdalena Kidoñ Michal Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Hotel Młyn Jacka k/Wadowic to projekt wyjątkowy, który zapewnia gościom wyjątkowy komfort i luksus. Nasz zespół architektoniczny zaprojektował wnętrza przestrzeni wspólnych, aby zapewnić gościom najwyższy poziom relaksu i komfortu. Zdjęcie przedstawia dekoracje w holu głównym, które są wyjątkowo piękne i zapewniają gościom ciepłe i przytulne wrażenia.

Wystrój wnętrz wykorzystuje naturalne materiały, takie jak drewno i kamień, aby stworzyć przytulne i przyjazne otoczenie. Wszystkie meble są starannie wybrane, aby zapewnić gościom wygodę i komfort. Wszystkie elementy dekoracji są zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzarskimi, aby zapewnić gościom najlepsze doświadczenia.

Nasz zespół architektoniczny wykonał wyjątkową pracę przy projekcie Hotelu Młyn Jacka k/Wadowic, aby zapewnić gościom najlepsze doświadczenia. Luksusowy hotel, przytulne wnętrza i naturalne materiały tworzą wyjątkowy i niezapomniany pobyt. Zapraszamy do odwiedzenia naszego hotelu i doświadczenia tego wyjątkowego miejsca.

Pozostałe zdjęcia: Zdjęcie recepcji w hotelu czterogwiazdkowym Zdjęcie lobby baru oraz recepcji w Hotelu Młyn Jacka Zdjęcie baru w strefie holu wejściowego w hotelu czterogwiazdkowym Detal wykończenia lady baru i recepcji w hotelu Zdjęcie sufitu drewnianego w recepcji w Hotelu Młyn Jacka Konstrukcja nośna stalowa sufitu w hotelu Dekoracje w holu głównym w Hotelu Młyn Jacka Zdjęcie klatki schodowej w hotelu czterogwiazdkowym Zdjęcie balustrady w hotelowej klatce schodowej Zdjęcie hotelowego korytarza w Hotelu Młyn Jacka Hotelowe foyer z dekoracyjnym sufitem i częścią wypoczynkową Dekoracje w hotelowym foyer i korytarzu Niewielka hotelowa sala konferencyjna Hotelowa restauracja zaprojektowana w piwnicy budynku Dekoracyjna ściana betonowa w hotelowej restuaracji Kamienne słupy w hotelowej restuaracji w piwnicy budynku

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty