Pomysł na kolory ścian w lokalu handlowym

Nazwa projektu

Realizacja aranżacji wnętrz sklepu rowerowego w Krakowie

Kategoria

projekty wnêtrz handlowych i us³ugowych

Projekt został opracowany przez zespół jmsSTUDIOs.c Magdalena Kidoñ Michal Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Realizacja aranżacji wnętrz sklepu rowerowego w Krakowie to projekt, który został zaprojektowany przez architekta wnętrz. Projektant szukał inspiracji w kolorystyce prezentowanego asortymentu, aby stworzyć spójne i eleganckie wnętrze. Kolory ścian są jednym z najważniejszych elementów aranżacji wnętrz sklepu rowerowego. Dzięki zastosowaniu odpowiednich kolorów ścian, można stworzyć przytulne i przyjazne wnętrze, w którym klienci będą czuć się komfortowo. Fotografia pomysłu na kolory ścian w lokalu handlowym pokazuje, jak dzięki zastosowaniu odpowiednich kolorów można stworzyć ciekawy i przyciągający wzrok efekt. Kolory ścian są jednym z najważniejszych elementów aranżacji wnętrz sklepu rowerowego i mogą mieć znaczący wpływ na wygląd i atmosferę wnętrza.

Pozostałe zdjęcia: Realizacja lady sprzedaży w sklepie ze sprzętem rowerowym Pomysł na ladę sprzedaży w sklepie Pomysł na wykończenie ścian oraz sufitu w sklepie ze sprzętem rowerowym Pomysł na wykończenie ścian w lokalu handowym Pomysł na remont sklepu ze sprzętem rowerowym. Pomysł na kolory ścian w lokalu handlowym Aranżacja wnętrz lokalu handlowego pomysł na wykończenie ścian Pomysł na remont lokalu handlowego Pomysł na meble w lokalu handlowym Aranżacja wnętrz sklepu rowerowego firmy Romet w Krakowie Projekt aranżacji wnętrz nowoczesnego sklepu marki Romet

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty