Projekt otwartej klatki schodowej

Nazwa projektu

Projekt wnętrz domu wykonany na wysoki standard

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Jeśli szukasz projektu wnętrz domu wykonanego na wysoki standard, to nasz projekt otwartej klatki schodowej jest idealnym rozwiązaniem. Wykorzystaliśmy lekką konstrukcję stalową, aby zapewnić trwałość i bezpieczeństwo. Czarne, prostopadłościenne stopnie opierają się na kształtowniku stalowym biegnącym nieprzerwanie z poziomu parteru na poziom poddasza. Tapeta ścienna w formie graficznie przedstawionych drzew została wybrana, aby podkreślić wertykalny układ przestrzeni klatki schodowej. Dodatkowo, drewniane balustrady i światła LED zostały zamontowane, aby zwiększyć komfort i bezpieczeństwo użytkowników.

Nasz projekt jest wyjątkowy i został zaprojektowany zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzarskimi. Wykorzystaliśmy wysokiej jakości materiały i najnowocześniejsze technologie, aby zapewnić najwyższy poziom trwałości i wytrzymałości. Dzięki temu, nasz projekt będzie służył wielu pokoleniom.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, aby uzyskać więcej informacji na temat naszego projektu. Jesteśmy pewni, że nasz projekt otwartej klatki schodowej spełni wszystkie Twoje oczekiwania i pozwoli Ci cieszyć się pięknem wnętrza domu przez wiele lat.

Pozostałe zdjęcia: Pomysł na aranżacje pomieszczenia z wysoką ścianką kolankową Pomysł na połączenie kominka i i TV Projekt salonu z dekoracją z płytek szklanych Projekt otwartej klatki schodowej Projekt korytarza z ciemną ścianą Projekt kuchni ze skosem sufitowym Aranżacja kuchni w wysokiej zabudowie Projekt ekskluzywnej sypialni Aranżacja sypialni z telewizorem i biokominkiem Aranżacja pokoju nastolatki na poddaszu Projekt małego pokoju młodzieżowego na poddaszu Aranżacja łazienki w odcieniach szarości z akcentem drewnianym Pomysł na wnękę dekoracyjną w łazience Projekt toalety z ekspresyjną grafiką Projekt toalety z ekspresyjną fototapetą

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty