Salon w kolorach brązu i beżu z białym lakierowanym stolikiem kawowym

Nazwa projektu

Projekt wnętrz domu w odcieniach brązu w Krakowie

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Projekt został opracowany przez zespół jmsSTUDIOs.c Magdalena Kidoñ Michal Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Ten projekt wnętrz domu w Krakowie to idealne połączenie ciepłych odcieni brązu i beżu. Przytulny salon został wykończony w stylu klasycznym, z białym lakierowanym stolikiem kawowym w centrum. Ściana dekoracyjna została podkreślona przez ciemne wysokie lampy stojące, a podświetlenie liniowe kamienia w połowie ściany dodało wyjątkowego charakteru pomieszczeniu. Prosta forma sofy i delikatne tkaniny w kolorach brązu i beżu stały się doskonałym dopełnieniem wystroju.

Jeśli szukasz inspiracji do urządzenia swojego domu w odcieniach brązu, to ten projekt wnętrz jest idealnym rozwiązaniem. Wykorzystanie ciepłych kolorów i naturalnych materiałów sprawia, że wnętrze jest przytulne i przyjazne dla domowników.

Projekt wnętrz domu w odcieniach brązu w Krakowie to doskonały przykład jak wykorzystać ciepłe kolory i naturalne materiały, aby stworzyć przytulne i przyjazne wnętrze. Ten projekt może być idealnym rozwiązaniem dla osób, które szukają inspiracji do urządzenia swojego domu.

Pozostałe zdjęcia: Salon w kolorach brązu i beżu z białym lakierowanym stolikiem kawowym Kominek narożny w salonie, pomysł na kominek w salonie Pomysł na kominek narożny w salonie, pomysł na miejsce na drewno w salonie Pomysł na kuchnię w kolorach bieli i brązu Pomysł na oddzielenie kuchni od salonu Pomysł na wykończenie ścian korytarzu, szafa z lustrem Biała łazienka z prysznicem i umywalką wiszącą Żaluzje drewniane w białej łazience z prysznicem Sypialnia w kolorach ecru z dużym łóżkiem i tapetą na ścianie

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty