Pomysł na domowe biuro w eleganckim mieszkaniu

Nazwa projektu

Realizacja wnętrz luksusowego mieszkania w Krakowie

Kategoria

projekty wnętrz mieszkań i domów jednorodzinnych

Projekt został opracowany przez spółkę jmsSTUDIO s.c. Magdalena Kidoń Michał Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Realizacja wnętrz luksusowego mieszkania w Krakowie to projekt, w którym wykorzystywane są wszystkie naturalne atuty tego miejsca. Eleganckie wnętrze zostało zaprojektowane z myślą o wygodzie i wszechstronnym wykorzystaniu przestrzeni. Na zdjęciu widać domowe biuro, które zostało ustawione przy oknie. Praca w takim otoczeniu to prawdziwa przyjemność, gdyż można delektować się widokiem z okna.

W projekcie uwzględniono wszystkie potrzeby mieszkańców. Funkcjonalność jest tu na pierwszym miejscu, ale nie zapomniano również o estetyce. Przyjemne wnętrze zostało stworzone dzięki starannemu doborowi mebli i dodatków.

Realizacja wnętrz luksusowego mieszkania w Krakowie to doskonały przykład na to, jak można wykorzystać wszystkie atuty wnętrza. Innowacyjny projekt ma na celu zapewnienie mieszkańcom wygodnego i funkcjonalnego miejsca do pracy, a także pięknego otoczenia do wypoczynku.

Pozostałe zdjęcia: Pomysł na zabudowę telewizora w luksusowym mieszkaniu Pomysł na ścianę z telewizorem Pomysł na sufit podwieszany Pomysł na oświetlenie salonu oraz pomysł na sufit podwieszany w salonie Pomysł na połączenie salonu z otwartą luksusową kuchnią Pomysł na niewielką kuchnie w luksusowym wnętrzu salonu Pomysł na oświetlenie w salonie pomysłowa lampa stojąca Pomysł na oryginalne oświetlenie salonu oświetlenie sciany z telewizorem Pomysł na domowe biuro w eleganckim mieszkaniu Aranżacja wnętrza luksusowej sypialni  pomysł na sufit podwieszany w sypialni Pomysł na dekorację ścienną w sypialni Pomysł na przedpokój wejściowy z szafą wnękową pomysł na szafe wnękową Pomysł na trudną łazienkę pomysł na niewielką łazienkę Pomysł na łazienkę wykończoną mozaiką pomysł na niewielką łazienkę

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoń Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty