Pomysł na oryginalne oświetlenie salonu oświetlenie sciany z telewizorem

Nazwa projektu

Realizacja wnętrz luksusowego mieszkania w Krakowie

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Projekt został opracowany przez zespół jmsSTUDIOs.c Magdalena Kidoñ Michal Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Zaprojektowany przeze mnie luksusowy apartament w Krakowie został wyposażony w oryginalne oświetlenie salonu. W celu podkreślenia eleganckiego charakteru wnętrza, zastosowałem lampy stojące po obu stronach zabudowy telewizora. Lampy wyposażone w czarne, tkaninowe klosze oraz drewniany, industrialny postument tworzą niepowtarzalny efekt. Dzięki temu wnętrze nabiera niezwykłego charakteru i staje się idealnym miejscem do wypoczynku i relaksu.

Ten projekt luksusowego mieszkania w Krakowie został zrealizowany zgodnie z najwyższymi standardami. Wykorzystane materiały i techniki wykończeniowe zapewniają wyjątkowy efekt wizualny. Oryginalne oświetlenie salonu w połączeniu z wysokiej jakości meblami i zaawansowanymi technologiami sprawia, że wnętrze jest nie tylko piękne, ale także wygodne i funkcjonalne.

Realizacja wnętrz luksusowego mieszkania w Krakowie to projekt, który łączy w sobie wysokiej jakości materiały, nowoczesne techniki wykończeniowe i oryginalne oświetlenie. Efektem jest piękne i komfortowe wnętrze, które zachwyca swoim wyglądem i zapewnia wyjątkowy komfort.

Pozostałe zdjęcia: Pomysł na zabudowę telewizora w luksusowym mieszkaniu Pomysł na ścianę z telewizorem Pomysł na sufit podwieszany Pomysł na oświetlenie salonu oraz pomysł na sufit podwieszany w salonie Pomysł na połączenie salonu z otwartą luksusową kuchnią Pomysł na niewielką kuchnie w luksusowym wnętrzu salonu Pomysł na oświetlenie w salonie pomysłowa lampa stojąca Pomysł na oryginalne oświetlenie salonu oświetlenie sciany z telewizorem Pomysł na domowe biuro w eleganckim mieszkaniu Aranżacja wnętrza luksusowej sypialni  pomysł na sufit podwieszany w sypialni Pomysł na dekorację ścienną w sypialni Pomysł na przedpokój wejściowy z szafą wnękową pomysł na szafe wnękową Pomysł na trudną łazienkę pomysł na niewielką łazienkę Pomysł na łazienkę wykończoną mozaiką pomysł na niewielką łazienkę

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty