Aranżacja wnętrza biurowego w czerni i bieli

Nazwa projektu

Projekt luksusowego biura w czerni i bieli

Kategoria

projekty wnętrz biur, gabinetów, kancelarii

Projekt został opracowany przez spółkę jmsSTUDIO s.c. Magdalena Kidoń Michał Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Jeśli szukasz luksusowego wnętrza biurowego w czerni i bieli, to nasz projekt jest idealnym rozwiązaniem. Nasz zespół architektów skrupulatnie dobrał meble i detale, aby stworzyć wyjątkowy wygląd. W naszym projekcie znajdziesz rzeźbiarskie formy lamp, ekskluzywny stolik kawowy autorstwa Philippe'a Starck'a oraz modernistyczną, nadwieszoną bryłę biurka, które tworzą nowoczesny, gustowny szyk z nutką ekstrawagancji.

Wybór czerni i bieli pozwala uzyskać wyrafinowany, minimalistyczny wygląd, który jest idealny do wnętrz biurowych. Ten klasyczny duet kolorów jest zarówno elegancki, jak i funkcjonalny. Dzięki zastosowaniu wybranych mebli i detali, nasz projekt pozwala cieszyć się luksusem, jednocześnie zachowując prostotę i harmonię.

Jeśli szukasz wyjątkowego wnętrza biurowego w czerni i bieli, to nasz projekt jest idealnym rozwiązaniem. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi pracami i do skorzystania z naszych usług. Gwarantujemy, że z naszą pomocą stworzysz wyjątkowe wnętrze, które zachwyci wszystkich.

Pozostałe zdjęcia: Wystrój nowoczesnego gabinetu Projekt luksusowego biura Aranżacja wnętrza biurowego w czerni i bieli Projekt biura z wyrazistą tapetą Projekt korytarza w biurowcu Pomysł na ścianę dekoracyjną na korytarzu Projekt ściany dekoracyjnej na korytarzu Aranżacja korytarza w biurowcu

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoń Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty