Pomysł na oddzielenie kuchni od salonu

Nazwa projektu

Projekt wnętrz domu w odcieniach brązu w Krakowie

Kategoria

projekty wnętrz mieszkań i domów jednorodzinnych

Projekt został opracowany przez spółkę jmsSTUDIO s.c. Magdalena Kidoń Michał Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

W tym projekcie wnętrz domu w Krakowie, wykorzystano odcienie brązu, aby stworzyć ciepłą i przytulną atmosferę. Ściana dzieląca salon i kuchnię została obłożona materiałem odbijającym, co optycznie powiększa wąską przestrzeń przedpokoju. Dodatkowo, pomysł na oddzielenie kuchni od salonu wykorzystuje różne tekstury i materiały, aby stworzyć wyjątkowy i przyciągający wzrok efekt. Kombinacja różnych materiałów, takich jak drewno, szkło i metal, tworzy ciekawy kontrast, który podkreśla piękno i funkcjonalność tego projektu.

Kolor brązu jest wykorzystywany w całym projekcie, aby stworzyć spójny i harmonijny wygląd. Brązowe odcienie są wykorzystywane w meblach, ścianach i dodatkach, aby uzyskać zrównoważony i elegancki wygląd. Dodatkowo, wykończenie wnętrza zostało zaprojektowane tak, aby wyeksponować naturalne piękno materiałów i wzorów.

Projekt wnętrz domu w Krakowie wykorzystuje odcienie brązu, aby stworzyć ciepłą i przytulną atmosferę. Kolor brązu jest wykorzystywany w całym projekcie, aby uzyskać spójny i harmonijny wygląd. Dodatkowo, pomysł na oddzielenie kuchni od salonu wykorzystuje różne tekstury i materiały, aby stworzyć wyjątkowy i przyciągający wzrok efekt. Projekt ten udowadnia, że brązowy może być piękny i funkcjonalny.

Pozostałe zdjęcia: Salon w kolorach brązu i beżu z białym lakierowanym stolikiem kawowym Kominek narożny w salonie, pomysł na kominek w salonie Pomysł na kominek narożny w salonie, pomysł na miejsce na drewno w salonie Pomysł na kuchnię w kolorach bieli i brązu Pomysł na oddzielenie kuchni od salonu Pomysł na wykończenie ścian korytarzu, szafa z lustrem Biała łazienka z prysznicem i umywalką wiszącą Żaluzje drewniane w białej łazience z prysznicem Sypialnia w kolorach ecru z dużym łóżkiem i tapetą na ścianie

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoń Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty