Nowoczesny salon z kominkiem w kolorach szaro beżowych

Nazwa projektu

Wnętrza domu jednorodzinnego projekt wnętrz mieszkalnych

Kategoria

projekty wnętrz mieszkań i domów jednorodzinnych

Oferujemy Państwu projekt wnętrz mieszkalnych dla domu jednorodzinnego, który został zaprojektowany, aby wyeksponować istniejący kominek wykonany z kamienia. Nowoczesny salon w kolorach szaro-beżowych to idealne połączenie funkcjonalności i estetyki. Meble, dodatki, oświetlenie, a także wykończenia ścian i podłóg tworzą spójną całość, która wprowadza do wnętrza przytulną atmosferę.

Jeśli szukasz oryginalnego projektu wnętrz mieszkalnych, który wyeksponuje istniejące elementy wnętrza, to nasz projekt jest idealnym rozwiązaniem. Wykorzystaliśmy najnowocześniejsze technologie, aby zaprojektować funkcjonalne i estetyczne wnętrze, które jest idealne do relaksu i odpoczynku.

Projekt wnętrz mieszkalnych to idealne połączenie funkcjonalności i estetyki, które pozwoli Ci cieszyć się pięknym i przytulnym wnętrzem. Nowoczesny salon z kominkiem w kolorach szaro-beżowych to idealne miejsce do odpoczynku i relaksu. Kominek z kamienia to główny element wnętrza, który został wyeksponowany poprzez dobór kolorów i form wyposażenia.

Pozostałe zdjęcia: Nowoczesna biała kuchnia z zielonym szkłem na ścianie Pomysł na wysoką zabudowę kuchenną sposób wykorzystania kuchni Nowoczesna i przytulna jadalnia ciekawe oświetlenie nad stołem Pomysł na nowoczesną jadalnię w kolorach szaro beżowych Połączenie kuchni z jadalnią pomysł na otwartą kuchnię Nowoczesny salon z kominkiem w kolorach szaro beżowych Pomysł na nowoczesne oświetlenie nad stołem w jadalni Pomysł na zabudowę gabinetu w domu jednorodzinnym Pomysł na nowoczesne oświetlenie ścienne

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoń Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty