Konstrukcja nośna stalowa sufitu w hotelu

Nazwa projektu

Hotel Młyn Jacka k/Wadowic - Wnętrza przestrzeni wspólnych

Kategoria

projekty wnêtrz hoteli

Projekt został opracowany przez zespół jmsSTUDIOs.c Magdalena Kidoñ Michal Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Hotel Młyn Jacka k/Wadowic to projekt, który przyniósł wyjątkową przestrzeń wspólną do tego regionu. Jako architekt wykorzystałem moje doświadczenie w projektowaniu przestrzeni wspólnych, aby stworzyć miejsce, które będzie odpowiednie zarówno dla gości, jak i mieszkańców. Na zdjęciu widzimy konstrukcję nośną stalową sufitu, która jest jednym z wielu elementów projektu. Wykorzystałem nowoczesne technologie, aby stworzyć przytulne i intymne wnętrza. Wykorzystując naturalne materiały, takie jak drewno i kamień, stworzyłem unikalny design, który łączy tradycyjne elementy z współczesnymi wzorami. Wszystkie elementy, takie jak oświetlenie, meble i tekstury, zostały zaprojektowane tak, aby tworzyć spójną i harmonijną przestrzeń.

Hotel Młyn Jacka k/Wadowic to przykład na to, jak można stworzyć przestrzeń wspólną, która jest zarówno nowoczesna, jak i komfortowa. W projekcie zastosowałem wiele innowacyjnych technik i materiałów, aby stworzyć miejsce, które będzie zarówno praktyczne, jak i estetyczne. Konstrukcja nośna stalowa sufitu jest jednym z wielu elementów, które współtworzą wyjątkową przestrzeń wspólną.

Jeśli szukasz inspiracji do realizacji podobnego projektu, Hotel Młyn Jacka k/Wadowic jest doskonałym przykładem na to, jak można połączyć nowoczesne i tradycyjne elementy w celu stworzenia wyjątkowej przestrzeni wspólnej. Wykorzystałem swoje doświadczenie w projektowaniu i nowoczesne technologie, aby stworzyć miejsce, które będzie odpowiednie zarówno dla gości, jak i mieszkańców.

Pozostałe zdjęcia: Zdjęcie recepcji w hotelu czterogwiazdkowym Zdjęcie lobby baru oraz recepcji w Hotelu Młyn Jacka Zdjęcie baru w strefie holu wejściowego w hotelu czterogwiazdkowym Detal wykończenia lady baru i recepcji w hotelu Zdjęcie sufitu drewnianego w recepcji w Hotelu Młyn Jacka Konstrukcja nośna stalowa sufitu w hotelu Dekoracje w holu głównym w Hotelu Młyn Jacka Zdjęcie klatki schodowej w hotelu czterogwiazdkowym Zdjęcie balustrady w hotelowej klatce schodowej Zdjęcie hotelowego korytarza w Hotelu Młyn Jacka Hotelowe foyer z dekoracyjnym sufitem i częścią wypoczynkową Dekoracje w hotelowym foyer i korytarzu Niewielka hotelowa sala konferencyjna Hotelowa restauracja zaprojektowana w piwnicy budynku Dekoracyjna ściana betonowa w hotelowej restuaracji Kamienne słupy w hotelowej restuaracji w piwnicy budynku

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty