Pomysł na balustradę szklaną pomysł na balustradę ze stali nierdzewnej

Nazwa projektu

Wnętrza ekskluzywnego mieszkania dwupoziomowego w Krakowie

Kategoria

projekty wnętrz mieszkań i domów jednorodzinnych

Wnętrza ekskluzywnego mieszkania dwupoziomowego w Krakowie to wyjątkowy projekt, który został zaprojektowany i wykonany z najwyższą starannością. Balustrada ze stali nierdzewnej i szkła została specjalnie zaprojektowana, aby stanowić doskonałe uzupełnienie nowoczesnego wnętrza. Łączniki szkła do stali nierdzewnej zostały wykonane z najwyższą precyzją przez naszą ekipę remontowo - budowlaną. W prostych wnętrzach najważniejsza jest dbałość o najdrobniejszy szczegół. Precyzja wykonania jest sprawdzana na etapie nadzoru autorskiego prowadzonego przez głównego architekta.

Zaprojektowana balustrada jest wyjątkowa i niepowtarzalna. Unikalny design pozwala na stworzenie wyjątkowego wnętrza, które będzie zachwycać wszystkich. Balustrada jest wykonana z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu będzie służyć przez wiele lat.

Jeśli szukasz wyjątkowego projektu, który będzie zachwycał wszystkich, to nasz projekt jest idealnym rozwiązaniem. Zaprojektowana balustrada ze stali nierdzewnej i szkła to doskonała ozdoba, która doda charakteru każdemu wnętrzu.

Pozostałe zdjęcia: Aranżacja wnętrz mieszkania dwupoziomowego nowoczesna kuchnia Antresola w mieszkaniu dwupozimowym pomysł na wykorzystanie przestrzeni pod schodami Aranżacja ekskluzywnego mieszkania dwupoziomowego z otwartą kuchnią Pomysł na schody w mieszkaniu dwupoziomowym okna połaciowe we wnętrzu Pomysł na wykończenie antresoli na poddaszu w mieszkaniu dwupoziomowym Pomysł na balustradę szklaną    pomysł na balustradę ze stali nierdzewnej Nowoczesne wykończenie ścian w salonie pomysł na oświetlenie wnętrza pokoju Aranżacja wnętrz łazienki w mieszkaniu dwupoziomowym Pomysł na meble w łazience  pomysł na meble do łazienki Pomysł na drzwi do łazienki pomysł na oświetlenie w łazience Aranżacja wnętrz łazienki ściany łazienki wykończone kamieniem naturalnym

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoń Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty