Pomysł na pokój na poddaszu dla dziecka

Nazwa projektu

Projekt aranżacji wnętrza poddasza w domu jednorodzinnym

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Zaprojektowanie przestrzeni na poddaszu w domu jednorodzinnym to wyzwanie, któremu podołałam wybierając wyjątkowy projekt aranżacji wnętrza. Pomysł na pokój na poddaszu dla dziecka to połączenie funkcjonalności i estetyki. Kanapa rozkładana zapewnia wygodne miejsce do spania, a żółte półki o finezyjnym i przemyślanym kształcie to wyraz kreatywności i oryginalności.

Kolorystyka wnętrza jest stonowana, co pozwala na swobodne aranżacje dodatków i mebli. Zastosowane materiały są trwałe i łatwe w utrzymaniu czystości. Oświetlenie jest zróżnicowane i pozwala na wygodne korzystanie z pomieszczenia zarówno w dzień, jak i w nocy.

Projekt aranżacji wnętrza poddasza w domu jednorodzinnym to połączenie funkcjonalności, estetyki i trwałości. Kanapa rozkładana, żółte półki i zróżnicowane oświetlenie to tylko niektóre z elementów, które składają się na wyjątkowy projekt.

Pozostałe zdjęcia: Projekt pokoju dziennego ze skosem na poddaszu Pomysł na pokój dzienny ze skosem Pomysł na zagospodarowanie ściany z telewizorem Aranżacja wnętrz salonu ze skosem Pomysł na schody ażurowe Pomysy na ściany w przedpokoju Nowoczesne kuchnie ze skosami na poddaszu Kuchnia na poddaszu z wyspą czarny blat w kuchni Projekt aranżacji wnętrz sypialni ze skosem Aranżacja ściany z telewizorem w sypialni Pomysł na pokój dla nastolatek na poddaszu Pomysł na pokój na poddaszu dla dziecka Aranżacja wnętrza łazienki na poddaszu z wanną Projekt małej łazienki na poddaszu Aranżacja wnętrz małej łazienki ze skosami Projekt aranżacji wnętrz łazienki z drewnem Projekt klatki schodowej przy wyjściu na poddasze

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty