Sypialnia w kontrastowych barwach

Nazwa projektu

Projekt wnętrz dwupokojowego mieszkania w stylu loftowym

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Jeśli szukasz inspiracji do urządzenia dwupokojowego mieszkania w stylu loftowym, to nasz projekt jest dla Ciebie! Sypialnia została zaprojektowana zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzarskimi, w ponadczasowym połączeniu czerni i bieli z dodatkiem drewna. Tapicerowany zagłówek i dywanowa wykładzina nadają wnętrzu przytulnego charakteru. Ściana za zagłówkiem wykończona szkłem Lacobel optycznie powiększa i rozświetla sypialnię. Współczesny charakter aranżacji podkreślają nowoczesne lampy oraz klimatyczne oświetlenie LED.

Nasz projekt jest doskonałym przykładem jak urządzić przestronne i funkcjonalne wnętrze. Wszystkie elementy zostały dobrane tak, aby zapewnić jak największy komfort użytkowania. Dodatkowo, zastosowanie kontrastowych barw pozwala na stworzenie ciekawego i zapadającego w pamięć wystroju.

Jeśli szukasz nowatorskiego rozwiązania do urządzenia swojego mieszkania, to nasz projekt wnętrz dwupokojowego mieszkania w stylu loftowym jest idealnym wyborem!

Pozostałe zdjęcia: Dwupokojowe mieszkanie ze ścianą szklaną w stylu loft Nowoczesna strefa dzienna w mieszkaniu dwupokojowym Minimalistyczny aneks kuchenny w mieszkaniu dwupokojowym Minimalistyczny aneks kuchenny z lodówką w zabudowie meblowej Przedpokój z miedzianym akcentem Sypialnia w kontrastowych barwach Sypialnia z elementami w stylu loftowym Sypialnia z drewnianą zabudową meblową Sypialnia ze szklaną ścianą Minimalistyczna łazienka z drewnianym akcentem Minimalistyczna łazienka z prysznicem Łazienka w odcieniach bieli i szarości

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty