Realizacja lady sprzedaży w sklepie ze sprzętem rowerowym

Nazwa projektu

Realizacja aranżacji wnętrz sklepu rowerowego w Krakowie

Kategoria

projekty wnêtrz handlowych i us³ugowych

Projekt został opracowany przez zespół jmsSTUDIOs.c Magdalena Kidoñ Michal Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Realizacja aranżacji wnętrz sklepu rowerowego w Krakowie to projekt, który został wykonany zgodnie z wymaganiami renomowanego polskiego producenta rowerów. Prosta stylistyka wnętrza pozwala wyeksponować produkty, a elegancka i nowoczesna lada sprzedaży doskonale komponuje się ze znakiem firmowym marki sprzętu. Wnętrze zostało zaprojektowane z dbałością o szczegóły, aby każdy element był przemyślany i nieprzypadkowy. Aranżacja wnętrza sklepu została zaprojektowana w taki sposób, aby zarówno klienci, jak i pracownicy sklepu czuli się w nim komfortowo. Przestronne wnętrze sklepu zostało zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami. Realizacja lady sprzedaży w sklepie ze sprzętem rowerowym została wykonana z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu jest trwała i odporna na uszkodzenia. Wszystkie elementy wyposażenia sklepu są dopasowane do siebie i tworzą spójną całość.

Pozostałe zdjęcia: Realizacja lady sprzedaży w sklepie ze sprzętem rowerowym Pomysł na ladę sprzedaży w sklepie Pomysł na wykończenie ścian oraz sufitu w sklepie ze sprzętem rowerowym Pomysł na wykończenie ścian w lokalu handowym Pomysł na remont sklepu ze sprzętem rowerowym. Pomysł na kolory ścian w lokalu handlowym Aranżacja wnętrz lokalu handlowego pomysł na wykończenie ścian Pomysł na remont lokalu handlowego Pomysł na meble w lokalu handlowym Aranżacja wnętrz sklepu rowerowego firmy Romet w Krakowie Projekt aranżacji wnętrz nowoczesnego sklepu marki Romet

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty