Projekt małej łazienki z prysznicem

Nazwa projektu

Projekt mieszkania dwupokojowego na krakowskim Kazimierzu

Kategoria

projekty wnętrz mieszkań i domów jednorodzinnych

Projekt został opracowany przez spółkę jmsSTUDIO s.c. Magdalena Kidoń Michał Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Jeśli szukasz inspiracji do stworzenia wymarzonego projektu mieszkania dwupokojowego na krakowskim Kazimierzu, to dobrze trafiłeś! Nasz zespół architektów przygotował projekt, który z pewnością Cię zainspiruje. Projekt zawiera szczegółowe informacje dotyczące wszystkich elementów wystroju, w tym mebli, dekoracji i akcesoriów.

Zaprojektowaliśmy małą łazienkę z prysznicem, która jest idealna dla osób o ograniczonych przestrzeniach. Łazienka zawiera wszystkie niezbędne elementy, w tym prysznic, umywalkę, toaletę i szafki. Łazienka jest wyposażona w nowoczesne materiały i sprzęt, który zapewnia wygodę i wygodę.

Wszystkie meble i akcesoria, które zostały wykorzystane w projekcie, są wytrzymałe i wytrzymałe. Użyliśmy materiałów wysokiej jakości, aby zapewnić trwałość i wytrzymałość. Projekt jest przystosowany do potrzeb i wymagań wszystkich osób, które będą go używać.

Pozostałe zdjęcia: Projekt nowoczesnego salonu z projektorem Projekt aneksu kuchennego z wysoką zabudową meblową Propozycja nowoczesnego aneksu kuchennego Projekt salonu z miejscem do pracy Projekt dużego salonu połączonego z kuchnią Projekt małego holu wejściowego Projekt nowoczesnej sypialni z ciekawym zagłówkiem Projekt klasycznej sypialni z garderobą Projekt sypialni z grafiką na ścianie Projekt łazienki w kolorze czarnym Projekt małej  łazienki z prysznicem Propozycja małej łazienki z nowoczesną grafiką Aranżacja małej toalety  ciemne flizy na ścianie

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoń Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty