Pomysł na ladę sprzedaży w sklepie

Nazwa projektu

Realizacja aranżacji wnętrz sklepu rowerowego w Krakowie

Kategoria

projekty wnętrz handlowych i usługowych

Projekt został opracowany przez spółkę jmsSTUDIO s.c. Magdalena Kidoń Michał Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Jeśli szukasz inspiracji, jak zaprojektować wnętrze sklepu rowerowego, to nasz projekt jest idealnym przykładem. Realizacja aranżacji wnętrz sklepu rowerowego w Krakowie to wyjątkowy projekt, który uwzględnia specyfikę sklepu i jego produktów. Podkreślając atuty sprzedawanych produktów, zaproponowaliśmy wykończenie ścian i podłogi płytkami gresowymi. Na zdjęciu widzisz pomysł na ladę sprzedaży, która wpisuje się w naszą koncepcję aranżacji wnętrza sklepu rowerowego. Nasz projekt jest przykładem na to, że wnętrze sklepu może być eleganckie, a jednocześnie funkcjonalne. Wszystkie elementy zostały dobrane tak, aby wyeksponować produkty i zapewnić komfort zakupów.

Pozostałe zdjęcia: Realizacja lady sprzedaży w sklepie ze sprzętem rowerowym Pomysł na ladę sprzedaży w sklepie Pomysł na wykończenie ścian oraz sufitu w sklepie ze sprzętem rowerowym Pomysł na wykończenie ścian w lokalu handowym Pomysł na remont sklepu ze sprzętem rowerowym. Pomysł na kolory ścian w lokalu handlowym Aranżacja wnętrz lokalu handlowego pomysł na wykończenie ścian Pomysł na remont lokalu handlowego Pomysł na meble w lokalu handlowym Aranżacja wnętrz sklepu rowerowego firmy Romet w Krakowie Projekt aranżacji wnętrz nowoczesnego sklepu marki Romet

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoń Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty