Pomysł na wykończenie korytarza w niewielkim nowoczesnym mieszkaniu pod wynajem

Nazwa projektu

Realizacja wnętrz mieszkania pod wynajem w Browar Lubicz

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Jeśli szukasz pomysłu na wykończenie wąskich przestrzeni, to nasz projekt jest idealnym rozwiązaniem. W naszym projekcie Realizacja wnętrz mieszkania pod wynajem w Browar Lubicz wykorzystaliśmy lustro, aby optycznie powiększyć korytarz w niewielkim mieszkaniu. Odbicie lustra powiększa przestrzeń i tworzy wyjątkowy efekt wizualny. Dodatkowo, w lustrze odbija się szafa wielofunkcyjna, która została zaprojektowana w korytarzu.

Jako architekci wykorzystaliśmy nowoczesne materiały wykończeniowe i najnowsze technologie, aby stworzyć piękne i funkcjonalne wnętrze. Nasz projekt jest idealnym przykładem, jak wykorzystać przestrzeń i stworzyć niepowtarzalny design, który wprowadzi do wnętrza świeżość i nowoczesność.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym projektem Pomysł na wykończenie korytarza w niewielkim nowoczesnym mieszkaniu pod wynajem. Znajdziesz tu wiele inspirujących pomysłów, które pomogą Ci stworzyć piękne i funkcjonalne wnętrze.

Pozostałe zdjęcia: Sposób na wykończenie wnętrza mieszkania pod wynajem w Krakowie Pomysł na aranżację mieszkania przeznaczonego pod wynajem w Krakowie Mieszkanie z otwartą kuchnią Pomysł na stół barowy z hokerami Pomysł na kuchnię w mieszkaniu pod wynajem w browar Lubicz w Krakowie Pomysł na brązową kuchnię w mieszkaniu inwestycyjnym w Browar Lubicz Pomysł na wykończenie mieszkania pod wynajem w Krakowie Mieszkanie w kolorach brązu Wykończenie wnętrz nowoczesnego mieszkania pod wynajem Realizacja aranżacji wnętrz mieszkania pod wynajem Pomysł na szafę w korytarzu Pomysł na wykończenie korytarza w niewielkim nowoczesnym mieszkaniu pod wynajem Pomysł na zabudowę z telewizorem wiszącym Szafka RTV w salonie Duże lustro we wnętrzu Pomysł na wykończenie ścian w korytarzu wejściowym Pomysł na wykończenie salonu w mieszkaniu dwupokojowym pod wynajem Pomysł na aranżację wnętrza salonu w mieszkaniu dwupokojowym Aranżacja wnętrz niewielkiej sypialni w mieszkaniu dwupokojowym Aranżacja wnętrz niewielkiej łazienki w kolorach biało czarnych Pomysł na szafę w niewielkiej nowoczesnej łazience w mieszkaniu dwupokojowym Nowoczesna łazienka w kolorach biało czarnych

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty