Projekt garderoby jako zabudowa meblowa wykończona lustrem

Nazwa projektu

Projekt mieszkania na ul.Stradomskiej w Krakowie

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Projekt został opracowany przez zespół jmsSTUDIOs.c Magdalena Kidoñ Michal Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Zaprojektowana przez nas garderoba na ul.Stradomskiej w Krakowie to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie funkcjonalność i wygodę. Zabudowa meblowa wykończona przyciemnianym lustrem tworzy wyjątkowy efekt optyczny, dzięki któremu wnętrze wydaje się być przeźroczyste. Wykorzystując najnowocześniejsze technologie, zapewniamy, że nasz projekt mieszkania będzie wygodny i bezpieczny dla jego użytkowników.

W naszej ofercie znajdują się meble wykonane z najlepszych materiałów, które są trwałe, wytrzymałe i odporne na uszkodzenia. Dzięki naszym rozwiązaniom można zaoszczędzić miejsce i czas, a także zapewnić wygodę i komfort użytkowania.

Jeśli szukasz sprawdzonego rozwiązania, aby uczynić Twoje mieszkanie wygodnym i bezpiecznym, to nasz projekt mieszkania na ul.Stradomskiej w Krakowie jest idealnym wyborem. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, aby dowiedzieć się więcej o naszych produktach i usługach.

Pozostałe zdjęcia: Aranżacja wnętrz salonu z kominkiem salon połączony z jadalnią Pomysł na czarno - biały aneks kuchenny połączony z jadalnią i salonem Projekt strefy wejścia w mieszkaniu projekt aranżacji wnętrz korytarza Projekt garderoby jako zabudowa meblowa wykończona lustrem Aranżacja wnętrza holu wejściowego w mieszkaniu w kamienicy Projekt eksluzywnej małej łazienki z prysznicem kolor szary w łazience Pomysł na dekorację ściany z płytek gresowych w pokoju Pomysł na aranżację pokoju z biurkiem pod oknem Aranżacja wnętrz otwartej sypialni z dużym łóżkiem Projekt aranżacji wnętrz sypialni z małą łazienką z prysznicem

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty