Dekoracje w hotelowym foyer i korytarzu

Nazwa projektu

Hotel Młyn Jacka k/Wadowic - Wnętrza przestrzeni wspólnych

Kategoria

projekty wnêtrz hoteli

Projekt został opracowany przez zespół jmsSTUDIOs.c Magdalena Kidoñ Michal Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Hotel Młyn Jacka k/Wadowic to niezwykły projekt, który został zrealizowany przez nasz zespół architektów. Naszym celem było stworzenie wyjątkowych wnętrz, które będą wywoływać pozytywne emocje u gości. W tym celu zdecydowaliśmy się na zastosowanie naturalnych materiałów, które nadają wnętrzu przytulny, domowy charakter.

Foyer i korytarz hotelu są wyjątkowo dekorowane. Wykorzystaliśmy tu naturalne materiały, takie jak drewno, kamień i kolorowe tkaniny. Wszystkie elementy są ze sobą harmonijnie połączone, tworząc przytulną, relaksującą atmosferę. Wzorzyste dywany i wygodne meble tworzą idealne miejsce do odpoczynku.

Hotel Młyn Jacka k/Wadowic to wyjątkowy projekt, który został zrealizowany z myślą o gościach. Przestrzenie wspólne są wyjątkowo dekorowane, z wykorzystaniem naturalnych materiałów, które tworzą przytulny, domowy charakter. Foyer i korytarz hotelu są wyjątkowo dekorowane, tworząc idealne miejsce do odpoczynku. Wyjątkowy projekt został zrealizowany przez nasz zespół architektów, który zadbał o każdy szczegół.

Pozostałe zdjęcia: Zdjęcie recepcji w hotelu czterogwiazdkowym Zdjęcie lobby baru oraz recepcji w Hotelu Młyn Jacka Zdjęcie baru w strefie holu wejściowego w hotelu czterogwiazdkowym Detal wykończenia lady baru i recepcji w hotelu Zdjęcie sufitu drewnianego w recepcji w Hotelu Młyn Jacka Konstrukcja nośna stalowa sufitu w hotelu Dekoracje w holu głównym w Hotelu Młyn Jacka Zdjęcie klatki schodowej w hotelu czterogwiazdkowym Zdjęcie balustrady w hotelowej klatce schodowej Zdjęcie hotelowego korytarza w Hotelu Młyn Jacka Hotelowe foyer z dekoracyjnym sufitem i częścią wypoczynkową Dekoracje w hotelowym foyer i korytarzu Niewielka hotelowa sala konferencyjna Hotelowa restauracja zaprojektowana w piwnicy budynku Dekoracyjna ściana betonowa w hotelowej restuaracji Kamienne słupy w hotelowej restuaracji w piwnicy budynku

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty