Pomysł na mały salon w kolorze białym grafika we wnetrzu

Nazwa projektu

Realizacja wnętrz małego mieszkania w Krakowie

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Czy szukasz pomysłu na urządzenie małego mieszkania w Krakowie? Nasz projekt realizacji wnętrz małego mieszkania to idealne rozwiązanie dla Ciebie. Przedstawiamy nowoczesny salon wykończony w kolorach białym i szarym. Zastosowano podświetlenia, które optycznie powiększają wnętrze. Głównym akcentem dekoracyjnym jest nowoczesna grafika wisząca nad sofą. W projekcie wykorzystano również drewno naturalne jako element wykończenia mebli. Ta kompozycja pozwala na stworzenie przytulnego i eleganckiego wnętrza.

Jeśli chcesz, aby Twoje wnętrze wyglądało stylowo i nowocześnie, nasz projekt jest idealnym rozwiązaniem. Grafika wisząca nad sofą to świetny sposób na dodanie charakteru i wyrazu wnętrzu. Dodatkowo, drewno naturalne jako element wykończenia mebli nadaje pomieszczeniu przytulny i ciepły klimat.

Jeśli szukasz inspiracji do urządzenia małego mieszkania w Krakowie, nasz projekt realizacji wnętrz małego mieszkania jest idealnym rozwiązaniem. Nowoczesna grafika wisząca nad sofą i drewno naturalne jako element wykończenia mebli to idealny sposób na stworzenie przytulnego i eleganckiego wnętrza.

Pozostałe zdjęcia: Realizacja kuchni połączonej z salonem pomysł na białą kuchnię Pomysł na mały salon w kolorze białym grafika we wnetrzu Pomysł na wykończenie małego mieszkania ze słupem na srodku Pomysł na niewielką jadalnią łączącą salon z kuchnią Pomysł na aranżację niewielkiego salonu połączonego z jadalnią Pomysł na niewielką sypialnię z grafiką wiszącą nad łóżkiem Pomysł na wykończenie ścian w niewielkiej sypialni Pomysł na wykończenie ściany za łóżkiem w małej sypialni Pomysł na lampę w sypialni Pomysł na małą łazienkę z prysznicem pomysł na zabudowę pralki w małej łazience Pomysł na łazienkę z szarymi płytkami i z dużym lustrem Pomysł na wykończenie ścian w małej łazience

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty