Pomysł na wykończenie łazienki w mieszkaniu w budynku wielorodzinnym w Katowicach

Nazwa projektu

Wnętrza mieszkania na osiedlu Dębowe Tarasy w Katowicach

Kategoria

projekty wnętrz mieszkań i domów jednorodzinnych

Zaprojektowanie wnętrza łazienki w mieszkaniu na osiedlu Dębowe Tarasy w Katowicach to przykład wyrafinowanego stylu. Przestrzeń łazienki utrzymana jest w jednym odcieniu szarości, który został przełamany białą, mocno podświetloną wnęką prysznica. Duża tafla lustra optycznie powiększa przestrzeń, a nowoczesny design i wykończenie wnętrza tworzą przytulny i stylowy klimat.

Oferujemy szeroki wybór materiałów, takich jak ceramika, płytki, drewno i szkło, aby stworzyć wyjątkowy i indywidualny projekt. Łączymy tradycyjne materiały z nowoczesnymi technologiami, aby stworzyć wyjątkowe wnętrze.

Nasz projekt łazienki na osiedlu Dębowe Tarasy w Katowicach to idealne połączenie funkcjonalności i stylu. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług, aby stworzyć wyjątkową przestrzeń, która będzie odpowiadać Twoim potrzebom i gustowi.

Pozostałe zdjęcia: Czarna ściana w salonie apartamentu na osiedlu Dębowe Tarasy w Katowicach Antracytowa przestrzenna dekoracja ściany za łóżkiem w sypialni Pomysł na wykończenie łazienki w mieszkaniu w budynku wielorodzinnym w Katowicach

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoń Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty