Kominek narożny w salonie, pomysł na kominek w salonie

Nazwa projektu

Projekt wnętrz domu w odcieniach brązu w Krakowie

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Projekt został opracowany przez zespół jmsSTUDIOs.c Magdalena Kidoñ Michal Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Zaprojektowaliśmy piękny kominek narożny, który doskonale komponuje się z wystrojem salonu. Ściana z kominkiem została wykończona w odcieniach brązu, co nadaje wnętrzu przytulnego, ciepłego charakteru. Kominek narożny jest idealnym rozwiązaniem, jeśli chcesz uzyskać wyjątkowy efekt dekoracyjny. Ten pomysł na kominek w salonie z pewnością będzie doskonałym uzupełnieniem Twojego wnętrza.

Pozostałe zdjęcia: Salon w kolorach brązu i beżu z białym lakierowanym stolikiem kawowym Kominek narożny w salonie, pomysł na kominek w salonie Pomysł na kominek narożny w salonie, pomysł na miejsce na drewno w salonie Pomysł na kuchnię w kolorach bieli i brązu Pomysł na oddzielenie kuchni od salonu Pomysł na wykończenie ścian korytarzu, szafa z lustrem Biała łazienka z prysznicem i umywalką wiszącą Żaluzje drewniane w białej łazience z prysznicem Sypialnia w kolorach ecru z dużym łóżkiem i tapetą na ścianie

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty