Pomysł na aranżację ścian w niewielkiej łazience w nowoczesnym apartamencie

Nazwa projektu

Aranżacja wnętrz nowoczesnego mieszkania w Browar Lubicz

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Projekt został opracowany przez zespół jmsSTUDIOs.c Magdalena Kidoñ Michal Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Jeśli szukasz inspiracji do aranżacji wnętrz nowoczesnego mieszkania, projekt Aranżacja wnętrz nowoczesnego mieszkania w Browar Lubicz jest idealnym przykładem. Wszystkie elementy wyposażenia zostały zminimalizowane do absolutnego minimum, aby zwiększyć przestrzeń i wykorzystać ją w najlepszy możliwy sposób. Na przykład pralka została przeniesiona do szafy w przedpokoju.

Dużymi powierzchniami tego samego materiału wykończone zostały ściany, co pozwoliło na optyczne powiększenie niewielkiej łazienki. Dodatkowo, zastosowanie dużych elementów, takich jak duże lustro, szeroka umywalka (90 cm) oraz cała ściana wykończona płytą laminowaną drewnopodobną, sprawia, że pomieszczenie wydaje się większe, niż w rzeczywistości (180 cm).

Jeśli szukasz pomysłu na aranżację ścian w niewielkiej łazience, Pomysł na aranżację ścian w niewielkiej łazience w nowoczesnym apartamencie jest doskonałym przykładem. Przy minimalnym wyposażeniu łazienki i zastosowaniu odpowiednich elementów, możesz stworzyć przestronne i nowoczesne wnętrze.

Pozostałe zdjęcia: Nowoczesne wnętrze salonu w kolorach beżu z czarnymi dekoracjami Aranżacja wnętrz nowoczesnego apartamentu dwupokojowego z sypialnią Wnętrze nowoczesnego apartamentu na terenie Browar Lubicz w Krakowie Wnętrze nowoczesnej jadalni w apartamencie z aneksem kuchennym Projekt nowoczesnej jadalni połączonej z salonem Projekt nowoczesnego aneksu kuchennego apartamencie Nowoczesne oświetlenie salonu z aneksem kuchennym w niewielkim apartamancie Pomysł na wykończenie ściany w kuchni nad blatem roboczym Pomysł na nowoczesną sypialnię z ciekawym oświetleniem Pomysł na szafę w sypialni Pomysł na nowoczesne wnętrze sypialni pomysł na ścianę za łóżkiem Pomysł na wykończenie ściany za łóżkiem pomysł na wykończenie szafy Ciekawy pomysł na wykończenie szafy w niewielkiej sypialni Pomysł na aranżację ściany za łóżkiem pomysł na ciekawe wnętrze sypialni Pomysł na wykończenie łazienki z prysznicem w nowoczesnym apartamencie Pomysł na aranżację ściany z umywalką w niewielkiej łazience Pomysł na aranżację ścian w niewielkiej łazience w nowoczesnym apartamencie

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty