Aranżacja wnętrz sklepu rowerowego firmy Romet w Krakowie

Nazwa projektu

Realizacja aranżacji wnętrz sklepu rowerowego w Krakowie

Kategoria

projekty wnêtrz handlowych i us³ugowych

Projekt został opracowany przez zespół jmsSTUDIOs.c Magdalena Kidoñ Michal Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Jako architekt wnętrz miałem przyjemność zaprojektować aranżację wnętrz sklepu rowerowego w Krakowie dla firmy Romet. Sklep ten został zaprojektowany z myślą o wygodzie i komforcie klientów, a jego nowoczesny design i wystrój wnętrza stanowią wizytówkę firmy.

W sklepie znajdują się wszystkie niezbędne elementy wyposażenia, m.in. szeroki wybór rowerów, akcesoriów, części zamiennych, odzieży i narzędzi. Przestrzeń sklepu została zaaranżowana tak, aby klienci mogli swobodnie przemieszczać się po sklepie i wygodnie wybierać produkty.

Klienci mogą skorzystać z profesjonalnego doradztwa, które pozwoli im dobrać odpowiedni sprzęt i akcesoria. Sklep oferuje także usługi serwisowe i naprawy rowerów. Aby zapewnić wygodne i bezpieczne zakupy, sklep jest wyposażony w systemy bezpieczeństwa i monitoring.

Pozostałe zdjęcia: Realizacja lady sprzedaży w sklepie ze sprzętem rowerowym Pomysł na ladę sprzedaży w sklepie Pomysł na wykończenie ścian oraz sufitu w sklepie ze sprzętem rowerowym Pomysł na wykończenie ścian w lokalu handowym Pomysł na remont sklepu ze sprzętem rowerowym. Pomysł na kolory ścian w lokalu handlowym Aranżacja wnętrz lokalu handlowego pomysł na wykończenie ścian Pomysł na remont lokalu handlowego Pomysł na meble w lokalu handlowym Aranżacja wnętrz sklepu rowerowego firmy Romet w Krakowie Projekt aranżacji wnętrz nowoczesnego sklepu marki Romet

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty