Wnętrza prywatnej przychodni diagnostyki obrazowej

Nazwa projektu

Aranżacja wnętrz prywatnej przychodni diagnostycznej

Kategoria

projekty wnêtrz handlowych i us³ugowych
projekty wnêtrz biur, gabinetów, kancelarii

Zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy aranżację wnętrz prywatnej przychodni diagnostycznej. Przychodnia znajduje się w centrum miasta. Wykorzystaliśmy naturalne i neutralne barwy do wykończenia ścian i wyposażenia wnętrza. Zadbaliśmy o to, aby materiały użyte do wykończenia spełniały wszystkie wymogi ochrony radiologicznej. Aranżacja wnętrz prywatnej przychodni diagnostycznej to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących nowoczesnego i funkcjonalnego wyposażenia wnętrz.

W naszym projekcie wykorzystaliśmy najnowocześniejsze technologie i materiały. Wykorzystaliśmy wytrzymałe i trwałe materiały, które są łatwe w utrzymaniu i konserwacji. Zadbaliśmy o to, aby wszystkie elementy wyposażenia były ergonomiczne i bezpieczne dla pacjentów i personelu. Prywatna przychodnia diagnostyczna wyposażona jest w nowoczesne urządzenia do diagnostyki obrazowej, w tym rentgeny i tomografy.

Zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy aranżację wnętrz przychodni, która jest przyjazna dla pacjentów i personelu. Wykorzystaliśmy naturalne i neutralne barwy do wykończenia ścian i wyposażenia wnętrza. Wykonaliśmy także prace wykończeniowe, w tym montaż oświetlenia i instalacji elektrycznych. Aranżacja wnętrz prywatnej przychodni diagnostycznej to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących nowoczesnego i funkcjonalnego wyposażenia wnętrz.

Pozostałe zdjęcia: Realizacja wnętrz poczekalni dla Pacjentów Realizacja recepcji w przychodni z gabinetami diagnostycznymi Realizacja holu z recepcją dla pacjentów w przychodni diagnostycznej Realizacja wnętrz poczekalni w przychodni Strefa wejścia dla pacjentów oraz recepcji w przychodni diagnostycznej Projekt wnętrz poczekalni dla pacjentów Wnętrze korytarza w przychodni diagnostycznej Projekt poczekalni dla pacjentów w prywatnej przychodni Realizacja wnętrz korytarza w prywatnej przychodni Realizacja wnętrz gabinetu lekarskiego USG Realizacja wnętrza gabinetu RTG w prywatnej przychodni diagnostycznej Wykończenie wnętrz gabinetu rentgenowskiego wnętrza prywatnej przychodni Projekt wnętrza pomieszczenia pracowni rentgenowskiej Wnętrza prywatnej przychodni diagnostyki obrazowej Projekt wnętrz sterowni w pracowni rentgenowskiej w prywatnej przychodni Projekt gabinetu opisowni dla technika przy pracowni rentgenowskiej Wykończenie wnętrz zaplecza socjalnego w prywatnej przychodni medycznej Aranżacja wnętrza toalety dla osób niepełnosprawnych w przychodni medycznej Wykończenie wnętrza łazienki dla osób niepełnosprawnych Projekt łazienki dla osób niepełnosprawnych Wykończenie wnętrza łazienki dla personelu w prywatnej przychodni

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty