Aranżacja wnętrza jesnej łazienki z prysznicem

Nazwa projektu

Projekt aranżacji mieszkania w Krakowie, ul.Smętna

Kategoria

projekty wnętrz mieszkań i domów jednorodzinnych

Projekt został opracowany przez spółkę jmsSTUDIO s.c. Magdalena Kidoń Michał Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Jeśli szukasz inspiracji do zaaranżowania swojej łazienki, to nasz projekt aranżacji mieszkania w Krakowie, ul.Smętna może być dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Zobacz jak wygląda nasza przestrzeń wnętrza jesnej łazienki z prysznicem. Duża powierzchnia lustra, połyskliwe płytki, transparentny prysznic oraz błyszcząca wylewka na podłodze znacząco powiększają przestrzeń małej łazienki. Dodatkowo, wybór odpowiednich mebli i akcesoriów sprawi, że będzie to idealne miejsce do relaksu i odprężenia.

W naszym projekcie zadbaliśmy o każdy detal, aby stworzyć harmonijną i przytulną przestrzeń. Wybraliśmy jasne, naturalne kolory, które w połączeniu z ciepłym oświetleniem tworzą przyjemną atmosferę. Dodatkowo, wybraliśmy meble i akcesoria, które są funkcjonalne i praktyczne. Wszystko po to, aby stworzyć miejsce, które będzie wygodne i łatwe w utrzymaniu.

Jeśli szukasz pomysłu na aranżację swojej łazienki, to nasz projekt może być dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Zobacz jak wygląda nasza przestrzeń wnętrza jesnej łazienki z prysznicem i zainspiruj się naszymi pomysłami. Zaufaj naszemu doświadczeniu i stwórz wyjątkową przestrzeń, w której będziesz czuć się komfortowo.

Pozostałe zdjęcia: Projekt salonu na poddaszu ciekawy regał na poddaszu Projekt anneksu kuchennego w salonie na poddaszu Aranżacja aneksu kuchennego w salonie na poddaszu Aranżacja wnętrz korytarza w mieszkaniu Pomysła na wykończenie ścian korytarza Łazienka w drewnie wykończenie ścian łazienki w drewnie Aranżacja wnętrza jesnej łazienki z prysznicem Wnętrza sypialnie w nowoczesnych kolorach Inspiracja dla projektu wnętrz sypialni Wnętrza łazienki w drewnie Grafika w toalecie pomysł na grafikę w toalecie

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoń Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty