Pomysł na trudną łazienkę pomysł na niewielką łazienkę

Nazwa projektu

Realizacja wnętrz luksusowego mieszkania w Krakowie

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Projekt został opracowany przez zespół jmsSTUDIOs.c Magdalena Kidoñ Michal Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Realizacja luksusowego mieszkania w Krakowie obejmowała również kompleksową aranżację łazienki. Pomimo trudnych warunków, jakie stawiał jej rzut, nasz zespół architektów zdołał stworzyć wnętrze o niepowtarzalnym stylu. Ściany ustawione pod różnym kątem, wnęki i zakamarki, które wymagały uporządkowania - to wszystko składało się na wyzwanie, któremu zespół podołał. W efekcie powstała przestrzeń, która zachwyca swoim wyglądem. Prysznic został umieszczony w nieregularnej wnęce, a jego wykończenie stanowią płytki w kolorze trawertynu.

Takie podejście do aranżacji wnętrz pozwala nam tworzyć unikalne projekty, które zachwycają swoim wyglądem. Wykorzystujemy wyłącznie najwyższej jakości materiały, a dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w branży możemy zapewnić naszym klientom najwyższą jakość usług.

Jeśli szukasz profesjonalnego zespołu do realizacji podobnego projektu, zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy wybrać najlepsze rozwiązanie dla Twojego wnętrza.

Pozostałe zdjęcia: Pomysł na zabudowę telewizora w luksusowym mieszkaniu Pomysł na ścianę z telewizorem Pomysł na sufit podwieszany Pomysł na oświetlenie salonu oraz pomysł na sufit podwieszany w salonie Pomysł na połączenie salonu z otwartą luksusową kuchnią Pomysł na niewielką kuchnie w luksusowym wnętrzu salonu Pomysł na oświetlenie w salonie pomysłowa lampa stojąca Pomysł na oryginalne oświetlenie salonu oświetlenie sciany z telewizorem Pomysł na domowe biuro w eleganckim mieszkaniu Aranżacja wnętrza luksusowej sypialni  pomysł na sufit podwieszany w sypialni Pomysł na dekorację ścienną w sypialni Pomysł na przedpokój wejściowy z szafą wnękową pomysł na szafe wnękową Pomysł na trudną łazienkę pomysł na niewielką łazienkę Pomysł na łazienkę wykończoną mozaiką pomysł na niewielką łazienkę

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty