Pomysł na wykończenie małego mieszkania ze słupem na srodku

Nazwa projektu

Realizacja wnętrz małego mieszkania w Krakowie

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Zaprojektowanie wnętrza małego mieszkania w Krakowie stanowiło wyzwanie, którego głównym elementem był słup o przekroju 1,00m x1,00m. Słup stanowił barierę projektową, jednak nasz zespół architektów wykorzystał go w sposób zgodny z wykończeniem całego wnętrza. Słup pełni funkcję blatu barowego, a powyżej jego wysokości zostało zamontowane lustro. Projekt wnętrza małego mieszkania w Krakowie został zrealizowany zgodnie z wytycznymi, wykorzystując słup jako element dekoracyjny. Wnętrze zostało zaprojektowane w stylu skandynawskim, z wykorzystaniem bieli, szarości i drewna. Wszystkie elementy zostały dobrane tak, aby wnętrze było przytulne, a jednocześnie funkcjonalne.

Jeśli szukasz inspiracji do zrealizowania podobnego projektu, to nasza strona jest idealnym miejscem, aby zobaczyć, jak wykorzystaliśmy słup w małym mieszkaniu w Krakowie. Znajdziesz tu szczegółowy opis projektu, a także zdjęcia, które pomogą Ci w zaplanowaniu wykończenia Twojego wnętrza.

Jeśli szukasz profesjonalnego architekta, który pomoże Ci w zrealizowaniu podobnego projektu, to nasz zespół posiada wieloletnie doświadczenie w projektowaniu wnętrz małych mieszkań. Jesteśmy gotowi do współpracy i z przyjemnością pomożemy Ci w zrealizowaniu Twojego projektu.

Pozostałe zdjęcia: Realizacja kuchni połączonej z salonem pomysł na białą kuchnię Pomysł na mały salon w kolorze białym grafika we wnetrzu Pomysł na wykończenie małego mieszkania ze słupem na srodku Pomysł na niewielką jadalnią łączącą salon z kuchnią Pomysł na aranżację niewielkiego salonu połączonego z jadalnią Pomysł na niewielką sypialnię z grafiką wiszącą nad łóżkiem Pomysł na wykończenie ścian w niewielkiej sypialni Pomysł na wykończenie ściany za łóżkiem w małej sypialni Pomysł na lampę w sypialni Pomysł na małą łazienkę z prysznicem pomysł na zabudowę pralki w małej łazience Pomysł na łazienkę z szarymi płytkami i z dużym lustrem Pomysł na wykończenie ścian w małej łazience

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty