Pomysł na wnętrze z rzutnikiem i ekranem

Nazwa projektu

Projekt mieszkania na osiedlu Wiślane Tarasy

Kategoria

projekty wnętrz mieszkań i domów jednorodzinnych

Projekt został opracowany przez spółkę jmsSTUDIO s.c. Magdalena Kidoń Michał Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Projekt mieszkania na osiedlu Wiślane Tarasy to nowatorski pomysł na wnętrze z rzutnikiem i ekranem. Jako architekt wybrałem rozwiązanie, które pozwoliło mi zastąpić tradycyjny telewizor innowacyjnym rzutnikiem oraz dużym ekranem projekcyjnym. Rzutnik i ekran projekcyjny zostały zamontowane na suficie, dzięki czemu nie zajmują one zbyt dużo miejsca. Zastosowane oświetlenie LED daje wyjątkowy efekt i zapewnia doskonałą jakość obrazu. Dodatkowo, zastosowanie wysokiej jakości głośników sprawia, że dźwięk jest czysty i wyraźny. Wszystko to tworzy niezapomniane wrażenia wizualne i dźwiękowe, które są idealne do wspólnego oglądania filmów lub grania w gry.

Pozostałe zdjęcia: Projekt mieszkania w stylu nowoczesnym pomysl na nowoczesne mieszkanie Farba ceramiczna we wnętrzu Pomysł na zastosowanie farby ceramicznej Designerskie lampy w mieszkaniu Pomysł na nowoczesne lampy w mieszkaniu Ceglana ściana we wnętrzu Pomysł na cegłę we wnętrzu Pomysł na wnętrze z rzutnikiem i ekranem Ciekawy pomysł na oświetlenie sufitowe Pomysł na drewniane szafy w nowoczesnym korytarzu Pomysł na łóżko z tapicerowanym zagłówkiem Pomysł na łazienkę z grafiką Pomysł na ciekawe akcesoria łazienkowe nowoczesny uchwyt na papier toaletowy

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoń Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty