Pomysł na wykończenie ścian korytarzu, szafa z lustrem

Nazwa projektu

Projekt wnętrz domu w odcieniach brązu w Krakowie

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Projekt został opracowany przez zespół jmsSTUDIOs.c Magdalena Kidoñ Michal Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Jeśli szukasz inspiracji do wykończenia wnętrza domu w Krakowie, to nasz projekt wnętrz domu w odcieniach brązu jest idealnym rozwiązaniem. Zastosowaliśmy tu unikalne połączenie ciepłych odcieni brązu, aby stworzyć przytulną i nowoczesną atmosferę.

Na zdjęciu przedstawiamy pomysł na wykończenie ścian korytarzu, który wygląda wyjątkowo elegancko dzięki zastosowaniu szafy z lustrem. Dodatkowe odbicia lustrzane zastosowane w frontach zabudowy wnękowej holu podkreśla otwartość wnętrz parteru.

Jeśli szukasz nowatorskich rozwiązań, aby odświeżyć swoje wnętrze, to ten projekt jest właśnie dla Ciebie. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami i skorzystania z naszych usług.

Pozostałe zdjęcia: Salon w kolorach brązu i beżu z białym lakierowanym stolikiem kawowym Kominek narożny w salonie, pomysł na kominek w salonie Pomysł na kominek narożny w salonie, pomysł na miejsce na drewno w salonie Pomysł na kuchnię w kolorach bieli i brązu Pomysł na oddzielenie kuchni od salonu Pomysł na wykończenie ścian korytarzu, szafa z lustrem Biała łazienka z prysznicem i umywalką wiszącą Żaluzje drewniane w białej łazience z prysznicem Sypialnia w kolorach ecru z dużym łóżkiem i tapetą na ścianie

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty