Projekt salonu z dużymi oknami oraz kominkiem

Nazwa projektu

Projekt nowoczesnego mieszkania w Oslo, Norwegia

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Projekt nowoczesnego mieszkania w Oslo, Norwegia, został zaprojektowany z myślą o wygodzie i komforcie mieszkańców. Przestrzeń dzienna, w tym salon, została wykończona w jasnych, beżowych kolorach. W salonie znajdują się wygodne sofy skupione wokół telewizora oraz kominka, a także duże, przestronne okna, które nadają wnętrzu przytulnego charakteru.

W salonie zastosowano wysokiej jakości materiały, aby zapewnić mieszkańcom komfort i wygodę. Wygodne sofy zostały ustawione przy dużych oknach, a kominek dodaje wnętrzu przytulności. Ściany zostały ozdobione pięknymi obrazami, które sprawiają, że salon jest jeszcze bardziej przytulny.

Projekt nowoczesnego mieszkania w Oslo to doskonały przykład na to, jak za pomocą odpowiednich materiałów i mebli można stworzyć wyjątkową przestrzeń. Salon z dużymi oknami i kominkiem to idealne miejsce do relaksu i odpoczynku.

Pozostałe zdjęcia: Projekt nowoczesnej łazienki z wanną Nowoczesna łazienka z prysznicem i wanną Duża łazienka z dwoma umywalkami oraz wanną Pomysł oświetlenia w niskim pomieszczeniu łazienki Łazienka z wnęką prysznicową i zabudową meblową na pralkę Projekt komfortowego mieszkania w Oslo na parterze Projekt salonu z kominkiem Projekt salonu z dużymi oknami oraz kominkiem Projekt nowoczesnej kuchni z wyspą Duża funkcjonalna kuchnia z wyspą i wysoką zabudową Projekt wejścia do mieszkania

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty