Pomysł na ladę recepcyjną i fonntanne we wnętrzu

Nazwa projektu

Aranżacja holu recepcyjnego w hotelu w Czarnym Dunajcu

Kategoria

projekty wnętrz hoteli

Jeśli szukasz inspiracji dla swojego projektu holu recepcyjnego, to nasza aranżacja w hotelu w Czarnym Dunajcu może Cię zainspirować. Projekt opiera się na połączeniu ciepłego drewna i chłodnej, połyskliwej betonowej posadzki. Dodatkowo podkreśla je zieleń w donicach, tworząc przytulną atmosferę. Naturalne materiały, ciepłe barwy i nowoczesny design sprawiają, że hol jest jednocześnie elegancki i przyjazny gościom.

Pomysł na ladę recepcyjną i fontannę we wnętrzu to kolejny element, który nadaje holowi wyjątkowy charakter. Fontanna wygląda jakby była wycięta z kamienia, a lada recepcyjna została wykonana z drewna, które idealnie pasuje do wystroju wnętrza.

Jeśli szukasz sprawdzonego projektu holu recepcyjnego w hotelu, to nasza aranżacja w Czarnym Dunajcu jest idealna. Nowoczesny design, eleganckie wykończenie i naturalne materiały tworzą przytulną atmosferę, która zachęca gości do odwiedzenia hotelu.

Pozostałe zdjęcia: Aranżacja wnętrz holu recepcyjnego w hotelu Aranżacja wnętrz recepcji w hotelu Pomysł na ladę recepcyjną i fonntanne we wnętrzu Pomysł na dekorację ścian w holu recepcji Nowoczesny dom jednorodzinny na spadku z piwnicą Pomysł na szafę w holu wejściowym w mieszkaniu Pomysł na szafę z lustrami

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoń Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty