Zdjęcie klatki schodowej w hotelu czterogwiazdkowym

Nazwa projektu

Hotel Młyn Jacka k/Wadowic - Wnętrza przestrzeni wspólnych

Kategoria

projekty wnêtrz hoteli

Projekt został opracowany przez zespół jmsSTUDIOs.c Magdalena Kidoñ Michal Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Hotel Młyn Jacka k/Wadowic to czterogwiazdkowy hotel, który został zaprojektowany z myślą o stworzeniu wyjątkowego miejsca dla gości. Naszym celem było stworzenie przyjaznej i komfortowej przestrzeni wspólnej, która będzie wyjątkowym doświadczeniem dla gości. Zdjęcie klatki schodowej w hotelu czterogwiazdkowym pokazuje, jak wygląda nasz projekt. Wykorzystaliśmy wysokiej jakości materiały, takie jak drewno, szkło i metal, aby stworzyć przytulne i stylowe wnętrza. Ściany zostały ozdobione pięknymi obrazami, a podłogi wyłożone drewnianymi panelami. Wykorzystaliśmy również światło naturalne, aby nadać wnętrzu przytulny i przyjazny charakter.

Użyliśmy również wysokiej jakości mebli, które są wygodne i stylowe. Wszystkie meble są wykonane z drewna i są dostępne w różnych kolorach i stylach, aby dopasować się do wnętrza. Meble są wygodne i trwałe, więc goście mogą cieszyć się wygodnym i przyjemnym doświadczeniem.

Hotel Młyn Jacka k/Wadowic oferuje wyjątkowe i stylowe wnętrza przestrzeni wspólnych, które są idealne dla gości. Wykorzystaliśmy wysokiej jakości materiały, meble i światło naturalne, aby stworzyć przytulne i stylowe wnętrza. Nasz projekt jest idealny dla osób, które szukają wyjątkowego doświadczenia w hotelu czterogwiazdkowym. Hotel Młyn Jacka k/Wadowic, przestrzenie wspólne i czterogwiazdkowy hotel to idealne miejsce, aby cieszyć się wyjątkowymi i stylowymi wnętrzami.

Pozostałe zdjęcia: Zdjęcie recepcji w hotelu czterogwiazdkowym Zdjęcie lobby baru oraz recepcji w Hotelu Młyn Jacka Zdjęcie baru w strefie holu wejściowego w hotelu czterogwiazdkowym Detal wykończenia lady baru i recepcji w hotelu Zdjęcie sufitu drewnianego w recepcji w Hotelu Młyn Jacka Konstrukcja nośna stalowa sufitu w hotelu Dekoracje w holu głównym w Hotelu Młyn Jacka Zdjęcie klatki schodowej w hotelu czterogwiazdkowym Zdjęcie balustrady w hotelowej klatce schodowej Zdjęcie hotelowego korytarza w Hotelu Młyn Jacka Hotelowe foyer z dekoracyjnym sufitem i częścią wypoczynkową Dekoracje w hotelowym foyer i korytarzu Niewielka hotelowa sala konferencyjna Hotelowa restauracja zaprojektowana w piwnicy budynku Dekoracyjna ściana betonowa w hotelowej restuaracji Kamienne słupy w hotelowej restuaracji w piwnicy budynku

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty