Strefa dzienna z przeszkloną ścianą

Nazwa projektu

Projekt wnętrz utrzymanych w stylu nowoczesnej klasyki

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Projekt wnętrz utrzymanych w stylu nowoczesnej klasyki został zrealizowany z najwyższą precyzją i starannością. W strefie dziennej zastosowano przeszkloną ścianę, która dodatkowo doświetla pomieszczenie. Przeszklenie zostało wykończone drewnianą ramą, dzięki czemu całość zachowuje charakter klasycznej elegancji.

Wykorzystane materiały i techniki wykończeniowe pozwalają na stworzenie wnętrza, które jest zarówno funkcjonalne, jak i piękne. Wybór odpowiednich mebli, dodatków i akcesoriów sprawia, że wnętrze nabiera charakteru i staje się przytulne.

Projekt wnętrz utrzymanych w stylu nowoczesnej klasyki to doskonały wybór dla osób, które cenią sobie wysoką jakość wykonania, a także piękno i funkcjonalność. Wszystkie elementy są starannie dobrane i dopasowane do siebie, dzięki czemu wnętrze nabiera charakteru i staje się wyjątkowe.

Pozostałe zdjęcia: Ściana RTV w złotej tonacji Strefa dzienna z elementami stylu glamour Salon ze złotymi akcentami Elegancka strefa dzienna z aneksem kuchennym Jadalnia w stylu nowoczesnej klasyki Klasyczne meble w nowoczesnym wydaniu Strefa dzienna z przeszkloną ścianą Wiatrołap w stylu glamour Łazienka w stylu glamour Nowoczesna łazienka w ciepłej tonacji Łazienka z prysznicem ze złotą armaturą

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty